Skazana
powrót do forum 2 sezonu

Dno kompletne

ocenił(a) serial na 1

Tego nie da się oglądać bo nic się kupy nie trzyma. Równie dobrze mogliby zróbić z tego komediodramat o więzieniu na Marsie dla pedofili odsiadującymi wyroki razem z dziećmi w celi. Może by było bardziej realne od tego co jest w tym pseudo filmie. Dziwi mnie natomiast to, że olbrzymią rzesza widzów nie dostrzega problemu w tym, że tu nic nie jest rzeczywiste. Zupełnie jakby wyłączyły się wam mózgi i tylko bezmyślnie patrzycie w ekran mówiąc sobie 'ale fajne'. W zasadzie to na playerze nie ma za bardzo co oglądać, kosztuje niewiele to i widz niewymagający. Pozdrawiam wszystkich co się poznali ba tym kiczu.

Pi_Mi

Zgadzam się, ale pracując w obsłudze klienta już dawno temu zauważyłam, że 80% społeczeństwa to skończeni idioci, którzy po przeczytaniu na ekranie "podaj pin" potrafią powiedzieć go na głos i przyjść ze skargą, że nie działa- na serio. Dlatego nie ma się co dziwić, że tyle osób pisze o tym serialu, że jest fantastyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones