Skazana (2021)
Skazana: Sezon 1 Skazana Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Skazana (2021)

Odcinek 2

45m
7,6 552
oceny
7,6 10 1 552
Skazana
powrót do forum s1e2
ocenił(a) serial na 9
sadulska

Genialna, kompletnie jej od tej strony nie znałam. Najfajniejsza postać w serialu. Mam nadzieję, że w drugim sezonie też będzie

ocenił(a) serial na 9
miliwanili_92

Jeśli mam być szczera, to przed rolą Pati w tym seriali, nie kojarzyłam Aleksandry Adamskiej, pomimo tego, że widziałam kilka produkcji z jej udziałem. Ta rola po prostu była jej pisana ;)

ocenił(a) serial na 8
kardysmarzena0

ona jest genialna, dawno nie widzialam tak charyzmatycznej postaci w serialu, może jest trochę przerysowana ale przez to przecudowna

ocenił(a) serial na 9
kardysmarzena0

Kojarzyłam ją z jakichś komedii romantycznych, które najwyraźniej nie wykorzystywały jej potencjału. W skazanej jest po prostu genialna.

ocenił(a) serial na 9
sadulska

widziałam ją dzisiaj w wywiadzie w tv, fajna babka i naprawdę świetna w tej roli

ocenił(a) serial na 8
sadulska

Jak dla mnie też rola Pati mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 8
Irek_Szatkowski

To prawda, ta aktorka skradła mi serce. Świetna rola, nie spodziewałam się czegoś aż tak dobrego.

ocenił(a) serial na 3
sadulska

Przecież ta rola jest tak przerysowana że szok ,Kulesza w niemal każdej scenie wygląda jakby się bała że Adamska zaraz ja opluje .

ocenił(a) serial na 9
Bartek_990

Ja jestem tą rolą zachwycona, a właściwie kreacją - wielkie brawa dla aktorki, że była w stanie tak to odegrać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones