Skazana (2021)
Skazana: Sezon 1 Skazana Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Skazana (2021)

Odcinek 2

45m
7,6 552
oceny
7,6 10 1 552
Skazana
powrót do forum s1e2

Wcale nie przerysowała postaci, ona właśnie taka ma być. Zajebiście to zagrała, karmię się każdą sekundą w której gra Pati, robi to spektakularnie! Jeszcze dodatkowo to, że do tej pory zawsze widziałam ją w roli pięknych kobiet. OGIEŃ I OBJAWIEEENIE!

ocenił(a) serial na 9
nikola1235864

No ja w tym momencie łapię się na tym, że oglądam inne produkcje, w których gra i łapię się na tym, że jej nie poznaję :D

ocenił(a) serial na 9
gremlin_3

uwielbiam, jej teksty były takie charakterystyczne że do tej pory pamiętam :) super pozytywna postać chociaż z ciężkimi przeżyciami w historii

nikola1235864

Najgorsze co mogło ten serial przytrafić, to właśnie ta rola. Każda kobieta kotra chce udać dla śmiechów Patusiare Sebiksa taki właśnie ma styl mówienia. Zero charyzmy jak u innych więziennych aktorek, czułem się jakbym oglądał jakiś kabaret na tvp2 jak wychodziła na plan.

ocenił(a) serial na 8
Slysze

Dla mnie najfajniejsza postać ze skazanej, testy zapamiętałem na długo, Adamska genialnie sobie poradziła z tą postacią

koralRap2

Myślicie, że w drugim sezonie będzie dalej Pati?? Albo równie fajne postać, bardzo mi się podobała

ocenił(a) serial na 10
dorercekkill

Myślę, że będzie. Już za miesiąc się dowiemy w jakim kierunku to pójdzie.

dorercekkill

Myślę, że będzie :) Fajna i barwna postać, dużo wnosi do serialu

dorercekkill

Podziwiam Adamską, aż mi było ciężko uwierzyć że ona normalnie mówi, jak gdzieś słuchalem wywiadów z nią

nikola1235864

Najlepsza! Nikogo innego sobie w tej roli nie wyobrażam. Musi być w drugim sezonie, nie ma opcji, że zabraknie Pati ;)

ocenił(a) serial na 8
nikola1235864

W pierwszym odcinku jakoś mnie irytowała ,ten jej sposób mówienia itd ale z każdym kolejnym odcinkiem lubiłam ją coraz bardziej. Fajna,wyrazista,super zagrana postać :)

ocenił(a) serial na 9
nikola1235864

Pati absolutnie genialna! Świetnie zagrana postać. Mam nadzieję, ze w drugim sezonie też jej nie zabraknie.

ocenił(a) serial na 10
unicors

Pati jest najlepsza, mam nadzieję, że dużo jej będzie w drugim sezonie, bo w wielu sytuacjach po prostu kradła show

kociokw

No zdecydowanie bez niej serial dużo by stracił. Wspaniale zagrana barwna postać

nikola1235864

Nie trafiła mi się jeszcze jedna postać która tak przypadła mi go gustu jak Pati :)

nikola1235864

Warto zobaczyć ten serial?

ocenił(a) serial na 9
nikola1235864

Ona nie gra Pati, ona nią jest. Wcieliła się w sposób doskonały. Każda scena z nią w "Skazanej" jest jak rozpakowanie prezentu i każdy z prezentów cieszy, a często niebotycznie rajcuje. : ) Genialna kreacja na miarę wszystkim możliwych nagród filmowych. Cud, mód, orzeszki, cymes i delicje. Rewelacja!

nikola1235864

Prawda! Rewelacja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones