Skazana (2021)
Skazana: Sezon 1 Skazana Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Skazana (2021)

Odcinek 2

45m
7,6 552
oceny
7,6 10 1 552
Skazana
powrót do forum s1e2

Absurdy

ocenił(a) serial na 5

Babka na przepustce laduje na obsludze wesela.
W pewnym momencie myslalem ze bombarduja wiezienie a tu sie okazuje ze robotnicy doprowadzili do wybuchu gazu,w tv ktory ogladaja osadzone brakuje pol dachu,ewidentnie wpadla bomba;)
Nastepnie wszystkie osadzone spia na wielkiej sali z jednym straznikiem ktory zaprowadzil babke na sikanie.
Czekam na 3 odcinek z zaciekawieniem co nam zaserwuja scenarzysci.

ocenił(a) serial na 8
MikusMC

Więcej absurdów niesie życie a film oparty jest na faktach więc raczej te podstawowe zdarzenia miały miejsce...

ocenił(a) serial na 1
Ewako

Mylisz się. Serial jest inspirowany książką, której główna bohaterka jest prawniczka skazana za oszustwa finansowe. To co jest ukazane w serialu to jakaś bardzo dziwaczna fantazja twórców na temat więziennictwa i rzeczywistości w ogóle.

ocenił(a) serial na 9
Puk_Puk

"To co jest ukazane w serialu" to po prostu sprawnie napisana i zekranizowana fabuła. Nie zauważyłem w czołówce informacji, że to serial dokumentalny. Ma być ciekawie i w miarę realistycznie. I moim zdaniem tak jest:-)

Konrad_Moreno

Ktoś wie co nuciły osadzone w trakcie minuty ciszy za Sarę?

Michal_J324

Pewnie jakaś pieśń żałobna czarnoskorych niewolnikiw na plantacji bawełny. Wręcz w pewnej chwili pojawiło się we mnie oczekiwanie gospelowego klaskania Mam mieszane uczucia względem tych odcinkiw. Polska bieda +kalka z OITNB, może z wentworth jeszcze (choc slabo kojarze ten serial), jedyny plus to brak makijażu, ale to troche za malo by powiedzieć wow. Zreszta nawet w pierdlu ludzie o siebie dbaja, aby nie wygladaja jak dziunie z insta. Fakt faktem fabula mnie zaskoczy jesli sie nie okaze ze: wrabia ją mąż z mecenasem, badz mecenas sam, maz prowadzi pod przykrywka knajpy burdel, a corka pani sędziny nie zakocha sie nieszczesliwie w tej blond pannie.

ocenił(a) serial na 8
BanditCat

Niestety wszystko na to wskazuje że mąż z mecenasem ją wrabiają,w sumie po pierwszym odcinku można było się domyślić jak ta kobieta ją
ostrzegała przed ślubem,ale serial bardzo przyjemnie się ogląda

Michal_J324

Amazing Grace

Michal_J324

Amazing grace

Puk_Puk

W której była opisana prawdziwa historia:))))
Rozwalasz mnie, ze znów się produkujesz… rozrywkowe życie???

ocenił(a) serial na 9
Streeplove

przeczytaj książkę Ornackiej

Ewako

Wskaż różnice: "oparty na faktach" od "inspirowany prawdziwymi wydarzeniami".

ocenił(a) serial na 4
MikusMC

Gdyby nie aktorki to by było słabo

ocenił(a) serial na 5
binabal

Ja juz czekam na zakonczenie sezonu.Oni tam maja w wiezieniu automaty telefoniczne na karte?

ocenił(a) serial na 4
MikusMC

No też się zastanawiałam skąd karty biorą bo chyba już nie istnieją? A akcja ewidentnie dzieje się współcześnie

ocenił(a) serial na 4
binabal

Pewnie w ksiązce tak było i to akurat zostawili nie wiedzieć czemu

binabal

W Googla wklep karty telefoniczne więzienie. To rozwiązanie jak najbardziej współcześnie funkcjonuje. W nawiązaniu do mojej poprzedniej wypowiedzi. Czuję zawód za brak aktualnego trendu na wciskanie na siłę w serialach postaci queer! Tzn nawet dobrze, przynajmniej nie muszę czuć zażenowania bo w polskim wydaniu mogłoby to być przekombinowane.

ocenił(a) serial na 8
MikusMC

Kilka rzeczy może mogło być lepiej dopracowane, ale atmosfera tego serialu jest naprawdę fajna i takie drobne potknięcia w ogóle mi nie przeszkadzają. Grunt że się fajnie ogląda ;)

ocenił(a) serial na 10
Kangi_Sunka

chyba nie ma seriali gdzie nie byłoby jakichś wpadek ;) dla mnie to jeden z lepszych seriali kryminalnych, Kulesza jak zawsze świetnie wypadła

MikusMC

Wiadomo, że serial który jest fabularny, nie będzie ściśle trzymał się rzeczywistości. Jakoś trzeba wprowadzić element napięcia, intrygę :) Grunt że serial fajnie się ogląda :)

ocenił(a) serial na 8
MikusMC

gdyby serial był w 100% przełożeniem życia to by wiało nuda, muszą dodawać akcję żeby przyciągnąc uwagę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones