PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 152
oceny
8,1 10 1 29152
Skam
powrót do forum serialu Skam

Zachwyty nad Chrisem?

ocenił(a) serial na 8

Mam wrażenie, że o Chrisie tylko chcecie sezon, bo jest przystojny i 'zły'. A prawdę mówiąc jego postać nie jest ciekawa, nic sobą nie pokazał oprócz tego, że zdradza dziewczynę z kim popadnie. I ta nagła krytyka Jonasa, bo co? Bo nie jest tak przystojny według nastolatek? Jonas to świetna postać. Bardzo ciekawa. Jonas zachowuje się bardzo porządnie. W pierwszym sezonie kiedy to pomagał Isakowi, gdy ten miał problemy rodzinne oraz w trzecim kiedy to Isak wyznawał, że jest gejem. W każdym momencie zachował się świetnie i myślę, że jest wzorem przyjaciela. Zdecydowanie wolałbym sezon o Jonasie niż o lovelasie, którym jest Chris.

ocenił(a) serial na 9
kamil607

Może właśnie przez to, że Chris to "bad boy" a Jonas "porządny" czyni Chrisa postacią ciekawszą niż Jonas. Widzowie lubią kontrowersje, a z tych dwóch więcej dostarcza jej Chris.

ocenił(a) serial na 8
martiza3

Widzowie lubią kontrowersje? Chyba nastolatki lubią Chrisa bo jest oh ah, a Jonas to spokojny, dosyć grzeczny chłopak z niezbyt urodziwym wyglądem(opinia oparta o inne opinie).

ocenił(a) serial na 9
kamil607

Ja właśnie też nie rozumiem fenomenu Chrisa... Ani sympatyczny, ani ciekawy, ani przesadnie urodziwy (moim skromnym zdaniem bardzo przeciętny). Nawet żadnej kontrowersji w nim nie widzę, po prostu niedojrzały uczuciowo nastolatek, dla którego liczą się tylko laski i kumple. Nie mogę zrozumieć tych, którzy chcą żeby był z Evą, dzieczyna zasługuje dużo lepiej (nie obraziłąbym się, gdyby się zeszli z Jonasem). Chris to postać bardzo jednowymiarowa i nudna, z drugiej strony wg mnie Jonas jest dużo bardziej interesujący (prawdę mówiąc to on i Yousef to moje ulubione męskie postacie). Jest złożony, nie można mu przypiąć tak naprawdę żadnej łatki. Co do wyglądu, to jest tym który nazywam "nie przystojny, ale bardzo atrakcyjny". Też miałam cichą nadzieję, że ten sezon będzie o Jonasie, ale cóż, może kiedyś się uda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones