PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 153
oceny
8,1 10 1 29153
Skam
powrót do forum serialu Skam

Tak jak w tytule.
Postać znana. Ciekawe jak to rozegrają? :)

ocenił(a) serial na 8
jarektwilight

Pewnie zakocha się w kimś kto nie jest muzułmaninem, albo muzułmaninie który jest z rodziny, która się nie lubi z jej rodziną haha

anitajabluszewska

jestem ogólnie ciekawa, jak to się skończy, skoro to ma być ostatni sezon. nic mi nie przychodzi do głowy, to tak jakby urwało się to w połowie fabuły. myślałam, że serial będzie miał 6 sezonów, do końca ich szkoły.

ocenił(a) serial na 8
kundelponury

Moim zdaniem to dobrze, lepiej kończyć seriale, kiedy są na świetnym poziomie.

anitajabluszewska

masz rację, ale Skam cały czas rozwijał się w coraz lepszym kierunku. porównując pierwszy sezon do trzeciego, to niebo a ziemia. każdy nastawiał się na sześć sezonów. zostało jeszcze kilka postaci, których wątek mógłby być rozwinięty.
patrząc od strony opłacalności - serial jest coraz bardziej popularny, nie rozumiem tego ruchu ze strony reżyserki. no ale cóż, trudno.

ocenił(a) serial na 8
kundelponury

Pewnie dlatego, że pomysł sprzedała Amwrykanom.

anitajabluszewska

o, o tym nie słyszałam. to będzie jakaś nowa wersja?

ocenił(a) serial na 8
kundelponury

http://www.dazeddigital.com/artsandculture/article/33982/1/norwegian-tv-hit-skam -is-getting-an-american-remake

użytkownik usunięty
jarektwilight

Ostatni sezon? R U KIDDING ME? A ja czekałem na cześć druga o Isaku i Evenie...

ocenił(a) serial na 8

Po co odgrzewać coś co było? Jeśli mieliby robić następne sezony, to powinni robić o bohaterach których było najmniej czyli np Magnusie i Vilde, a nie o kimś o kim był calutki sezon, temat się przejadł.

użytkownik usunięty
kamil607

Mnie się nie przejadł.

Mnie też się nie przejadł :D Miałam nadzieję na sezon z perspektywy Evena, o jego chorobie... W każdym razie dziwi mnie ta decyzja. Byłam pewna, że zrobią też sezon o Vilde. Cholera jasna, pierwszy serial, w który tak się wciągnęłam, a oni chcą to już zakończyć. No kurde.

użytkownik usunięty
Cinnamon_coffee_

Dziwi tym bardziej, że serial stał się popularny dzięki wątkowi Isaka i Evena. Za pewne, jakby to było w Ameryce to odrazu by zrobili spin-offa xDDD

ocenił(a) serial na 8

No tak, ale ja mam trochę większe wymagania co do tego serialu.

użytkownik usunięty
kamil607

Wymagania również mam duże. Po prostu myślałem, że serial będzie miał więcej sezonów, co da możliwość na ukazanie wątku Evena. Czekałem również na sezon o Vilde i Magnusie. Sezon o Sanie pewnie też będzie ciekawy.
Z drugiej strony, jeżeli nie mają pomysłów to lepiej zakończyć w porządnym stylu.

ocenił(a) serial na 8

Gdzieś czytałam, że reżyserka robi przerwę i nie obiecuje kolejnego sezonu 'na nowy sezon' i być może widzimy się za rok:)

bomis13

Wszyscy powtarzają, że to ostatni sezon. Na instagramie napisała że zdecydowali się nie robić nowego sezonu jesienią, więc chyba nie zrezygnowali całkowicie, choć brzmiało to jak pożegnanie.

ocenił(a) serial na 8
jarektwilight

Ja w sumie po cichu zaczęłam rozgryzać już trailer, no bo w końcu w każdym z dotychczasowych zapowiedzi ukazany był motyw przewodni, albo jeden ze znaczących elementów fabuły (Eva- jej zatargi z dawną przyjaciółką, Noora - (nie)pamiętna impreza, Isak - jego odkrywanie siebie), a w tym wypadku wyjątkowo przedstawionych mieliśmy wszystkich znanych nam bohaterów (co może wskazywać, że może każdy dostanie jakiś pomniejszy wątek). Dodatkowo trailer wskazuje na jakiś ciąg przyczynowo- skutkowy, który rozpocznie Sana, a który w rezultacie obejmie całą grupę. Jakaś plotka (?), zatarg z inną grupą (?) + dość długie ujęcie krwi na końcu - poważna bójka (?), wypadek (?).
Pewnie nad interpretuje dość poważanie, ale za mocno się nakręciłam :)

taVia

też nad tym myślałam. wydaje mi się, że Skam będzie miało zakończenie w wielkim stylu, tylko czy skończy się to dobrze, to już nie byłabym tego taka pewna.

ocenił(a) serial na 8
kundelponury

Nie sądzę, żeby zgotowali jakąś super drame. Żaden sezon nie przejawiał takich skłonności więc wątpię, żeby wywinęli coś takiego na koniec (choć to pewnie podniosłoby to jeszcze moją ocenę, bo nie przepadam za happy endami)

ocenił(a) serial na 10
kundelponury

Nie jest to na pewno serial do wywołania histerii i różowych pąsów na licu prezesa Kurskiego, jak mawiam klasyk znaki czasu, znaki ekranu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones