PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 152
oceny
8,1 10 1 29152
Skam
powrót do forum serialu Skam

Jonas

ocenił(a) serial na 9

Nie rozumiem, czemu tyle osób go nie lubi. Według mnie naprawdę fajna postać, szczególnie w trzecim sezonie bardzo mi się spodobał. Paskudny nie jest (chociaż charakterystyczny z urody, to fakt :p), czarnym charakterem nie jest, nudny nie jest. Chyba że to wynik ciągłych porównań z Christofferem, który zresztą niczym się nie wyróżnia (może poza wątpliwą moralnością), ale i tak nie rozumiem, czemu większość go nie lubi.

ocenił(a) serial na 8
LittleSnowMonster

Ja go naprawdę lubię :D

ocenił(a) serial na 10
LittleSnowMonster

Też go lubię, naprawdę fajna postać :).

ocenił(a) serial na 9
1pysia1

A już się zaczynałam martwić, że jestem osamotniona, bo co czytam czy rozmawiam to większość się zdaje go nie lubić, a ja totalnie nie rozumiem, dlaczego :D

ocenił(a) serial na 10
LittleSnowMonster

Nio widzisz nie jesteś sama przynajmniej ;). Co do Jonasa to bardzo podoba mi się jego relacja z Isakiem :).

LittleSnowMonster

Na początku trochę mnie irytował, ale w trzecim sezonie bardziej doceniłam tą postać. Jego relacja z Isakiem jest super, taki przyjaciel to skarb :)

ocenił(a) serial na 9
Cinnamon_coffee_

Dokładnie tak samo, na początku był mi potem obojętny, a potem nagle doznałam objawienia. I uwielbiam jak bardzo ekspresyjna jest jego twarz, a sceny z Isakiem to po prostu złoto.

ocenił(a) serial na 9
LittleSnowMonster

Ja też bardzo lubię Jonasa, serio nie rozumiem czemu aż tyle osób wręcz przeciwnie. W ogóle to chciałabym znów wątek jego z Evą, wydaje mi sie, że obydwoje dalej coś do siebie czują, więc mogłoby być ciekawie. W dodatku właśnie, jego relacja z Isakiem, bardzo fajny z niego przyjaciel ;) no i jeszcze tak całkiem prywatnie, bardzo lubie jego głos, więc miło mi sie go ogląda i słucha przede wszystkim :D

ocenił(a) serial na 9
LittleSnowMonster

Ponieważ Jonas nie jest ani hot, ani nawet uroczy.
(Też go lubię.)

ocenił(a) serial na 8
deerburger

10/10

LittleSnowMonster

Serial przede wszystkim trafił do tej najgorszej grupy wiekowej, gdzie nie liczy się charakter, czy nawet to co dana postać wnosi do serialu, tylko wygląd i zadatki na typowego fckboya i dziewczynę, która w takowym się zakochuje. Świadczą o tym oceny za grę aktorską, chociażby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones