Silos
powrót do forum 2 sezonu

Przecież za 2 lata nikt już nie będzie pamiętał o tym serialu. Już lepiej jakby jeden wypuścili, przynajmniej byśmy poznali zakończenie.

ocenił(a) serial na 10
bobikkkk

W 2024 będzie 2 sezon. Na filmwebie jest błąd

Danuta3992

Miał być w 2024, ale przez strajki w Hollywood wszystko się zaczyna przesuwać.

ocenił(a) serial na 5
bobikkkk

Chcesz zakończenie:)

SPOILER



przeżyje i wróci

gurol4810

zniszczyłeś mi drugi sezon gamoniu jeden ty!

bobikkkk

Jak chcesz poznać zakończenie koniecznie teraz, to może zacznij czytać ksiażki, kt. są kanwą i chyba wyprzedazają trochę fabułę, bo ponoć są trzy tomy? Ja jeszcze nie zacząłem, ale po obejrzeniu całości pewnie sie zabiorę?

ocenił(a) serial na 8
Albatros_2

Serial tak mi się spodobał, że kończę właśnie trzeci tom, ale na pewno obejrzę 2 sezon a może i 3 jak powstanie. 1 sezon to połowa 1 tomu.

Slawek1204

Dobrze wiedzieć, tylko proszę nie spoileruj mi książki, bo posiadam w przeciwieństwie do czasu, w którym mógłbym je przeczytać, ale kiedyś pewnie znajdę, pewnie nawet przed drugim sezonem. Serial jest rzeczywiście jednym z lepszych, w tym roku. Ogólnie to nie przepadam za filmami i serialami SF, ale tutaj i fajna fabuła i scenografia dopracowana niekiedy do granic możliwości, więc seanse rzeczywiście przyjemne. Jesteś w stanie polecić może jakieś inne porównywalne co do poziomu seriale na Apple TV+? "Ostatnie dni Ptolemeusza Graya" obejrzałem, ale w fotel nie wbijał.

ocenił(a) serial na 8
Albatros_2

Sporo seriali z Apple jest dobrze zrobionych nie koniecznie SF np. "Czarny Ptak" czy "The Morning Show". Oparty na faktach "Pięć dni w Szpitalu Memorial" podobny tematyką do "Czarnobyla". Z komedi: nie do pobicia "Ted Lasso. A z SF "See" albo "Rozdzielenie" (1 miejsce w rankigu Apple)

Slawek1204

Dzięki, może zdecyduję się jeszcze na "Czarnego Ptaka" albo Rozdzielenie(szczerze opis nie zachęca, ale recenzje dobre), bo widze że krótkie, a reszta to z reguły co najmneij 2 sezony i raczej nie mój klimat, a więzienia w amerykańskim wydaniu zawsze całkiem całkiem np. Ucieczka z Dannemory. Ogólnie, to jednak dla mnie oferta Apla taka sobie, ale na Disney+, to jeszcze gorzej.

ocenił(a) serial na 8
Albatros_2

Dobry kryminał 7 odc jest na HBO. Marek z Esttown. A te "Rozdzielenie" ma ciekawy temat ale akcja bardzo wolna nie każdemu przypadnie do gustu.

Slawek1204

O tym z Mare z Easttown, nawet nie słyszałem(nie jest chyba zbyt mocno promowany), jak będzie akurat abonament HBO wykupiony to wezmę pod uwagę. Jak dla mnie seriale futurystyczno egzystencjonalne a Rozdzielenie to pewnie ten klimat - wymagają czasu i troche więcej skupienia, po drugie ja po Czarnym Lustrze(tak do 4 sezonu), oglądałem seriale z tego gatunku i co do zasady rozczarowanie, no ale zobaczymy jeszcze.

ocenił(a) serial na 8
bobikkkk

Oj panie... do zakończenia jeszcze daleka droga. Film przedstawia tylko pół pierwszej z trzech książek. To dopiero wstęp do całości :)

Sturm

Nigdy tego nie skoczą .... w tym tempie to jakieś 12 lat hahahah. To nie ma sensu ... olewka na bank

ocenił(a) serial na 9
bobikkkk

Jeśli doczekamy się ekranizacji całości to rozłoży się to na wiele lat. :) Jak ktoś jest ciekawy zakończenia to bardzo polecam przeczytać książki. Teraz chyba wyszło nowe wydanie od wydawnictwa Altobook. Ja kupiłem angielskie wydania przez Amazon bo polskich nie było dostępnych (poza drogimi używkami na allegro). Dla mnie to ta z tych książek która pozostawia pustkę po zakończeniu i człowiek nie wie co ze sobą zrobić.

ocenił(a) serial na 9
bobikkkk

czekam z niecierpliwością, świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones