Silos
powrót do forum 1 sezonu

Wyróżnia się na tle ostatnich serialowych miernot zrobionych na jedno kopyto. Jest charakterystyczny, ciekawy, nieźle zrealizowany i zagrany (choć bez przesady). Odcinki 1-2 super, 3-7 masaaaakrycznie nudne i nie potrzebne, 8-10 zajebiste. Polecam nie zrażać się środkiem serialu, bo potem jest o wiele lepiej. Nie dziwi mnie wysoki poziom oglądalności tego tworu, sam czekam na zapowiedziany kolejny sezon. Instragram: Mateusz o książkach

ocenił(a) serial na 9
Mateusz_o_ksiazkach

No zdecydowanie. Tak samo jak Severance, Apple potrafi tonować nastroje i rozbudowywać świat. Ja nie odczułem tego tak, że jakiś mega nudny był ten środek... Po prostu się tak wciągnąłem i zaangażowałem, przejmowałem tymi bohaterami, że jako całość byłem ciekawy wszystkiego!

ocenił(a) serial na 7
PlutoImComin

Rozwlekli to aż na cały sezon. W ksiązce to chyba ledwie 200 stron pierwszego sezonu. Dopiero po jej wyjściu zaczyna się "akcja" Wg mnie pierwsze dwa odcinki powinny dotyczyć czasów do jej wyjścia, później kolejne 2 odcinki jej... ok nie będę spoilerował.

ocenił(a) serial na 9
arasik

Bez spoilerow z ksiazki prosze! Ale z tego co wiem, to 2 tom to prequel. I z tego 2 tomu sporo tez umiescili w tym 1 sezonie, wiec nie mow, ze takie wszystko to zle i takie niefajne, bo poza tymi 200 stronami, to jeszcze masz pewnie sporo stron z 2 tomu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones