Silos
powrót do forum 1 sezonu

Można obejrzeć pierwszy odcinek i ostatnie 10 minut z 10 odcinka. Reszta to wypełniacze, przegadywanie odcinków, denne dialogi i ojciec Mateusz w piwnicy

ocenił(a) serial na 4
matuch1990

Niestety, ale odniosłem takie samo wrażenie...
Po 4 odcinku, serial zaczął mnie wręcz irytować.
Naprawa turbiny mnie żenowała, potem było już tylko gorzej.
Serial totalnie bez emocji.

ocenił(a) serial na 5
matuch1990

Zgadzam się w 100%, aż byłem zdziwiony- po ocenach myślałem, że będzie chociaż przyzwoicie

ocenił(a) serial na 3
matuch1990

Zgodzę się w 100% ,a nawet dodam że w brazylijskim tasiemcu dialogi i intrygi są na wyższym poziomie niż w tym postapokaliptycznym SF

ocenił(a) serial na 6
matuch1990

Też się dziwię tak wysokim ocenom. Temat oklepany jak morda u Najmana. Już wolę Seksmisję.

matuch1990

To samo można powiedzieć o "Rozdzieleniu", też AppleTV+. Serial, który można skrócić do 2-3 odcinków, mini-serii ale nie, trzeba to rozwlec na 10 odcinków. Widzę, że te produkcje spod znaku jabłka są takimi "tasiemcami", szkoda.

ocenił(a) serial na 7
matuch1990

Czasem, też droga na szczyt jest ważna

matuch1990

Zbyt wiele już produkcji widziałem, żeby nie wiedzieć jak to się skończy.

Niestety wszelkie inne sezony to będą właśnie takie zapychacze. Generalnie porządnych twistów w historii jest dalej niewiele. Tak jak pierwszy sezon zostawia więcej pytań, niż odpowiedzi - tak nie spodziewam się niczego specjalnego po tym serialu.

Wszystko można było zrobić w 1 sezonie, dlatego, że

(UWAGA SPOJLER)


wszystko kończy się tak, że z 50 istniejących silosów ludzie się ratują i odkrywają, że jest zielono i fajnie na świecie, czysto itd. A toksyczne chmury (nanoboty właściwie) tylko nad silosami w trakcie czyszczenia. Czyściciele umierali bo taśmy uszczelniające ich skafandry były nieszczelne, za to nasza główna bohaterka miała takie premium (stąd obsesja burmistrza na punkcie skradzionej taśmy). 18 (zawieszka burmistrza świecąca) to numer silosu. Jest jeszcze element wybudzenia z crio-snu gościa który miał nimi wszystkimi przewodzić. Juliett zostaje majorem ludzkości i wszyscy żyją długo i szczęśliwie.
Reszta to mało ciekawe wariacje, które widzieliśmy wiele razy w różnych produkcjach. Zapychacze.

Pytanie tylko na ile odcinków rozciągną to wszystko.

ocenił(a) serial na 3
Fryzomaniak

typowe dla produkcji appla - super budżet na aktorów, efekty i scenografię + słaby, rozciągnięty, pełen luk i niepotrzebnych dialogów scenariusz

matuch1990

lemingi bronia sie przed dysonansem az zaparcia na filmwebie dostali. przezabawne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones