Silos (2023)
Silos: Sezon 1 Silos Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Silos (2023)

Dzień Wolności

Freedom Day 59m
7,6 638
ocen
7,6 10 1 638
Silos
powrót do forum s1e1

Dla mnie początek serialu zapowiada sie intrygująco.
Świat jest budowany powoli, zdaję się być przemyślamy. Daję nam czas na zapoznanie się z postaciami oraz zagłębienie się w ich emocje.
Co najważniejsze widać w tym wszystkim pomysł o oryginalną historie.
Zobaczymy co dalej...

użytkownik usunięty
Kojak75

Spoiler
Zgadzam się. Jednak jednego czego nie rozumiałam, to dlaczego oni nie zdejmują kasków jak się zaczynają dusisc na dworze, a zieleń widzieli (żona szeryfa). Albo może to jest sfałszowany obraz przez kogos/AI ;) zobaczymy

Zachęcam do obejrzenia 2 odcinka :)

użytkownik usunięty
zakv_filmweb

Właśnie dziś obejrzałam :) coraz ciekawiej. Podoba mi się postać pani inżynier

Sfałszowany obraz zwłok, albo do oddychania nie dostają czystego powietrza - tak by mieć pewność że świadkowje nie przeżyją

użytkownik usunięty
PrzemekLipski

Dlatego właśnie się dziwiłam, że czując truciznę, nie zdejmują kasku

Mogli własnie nie czuć, może to dodatek tlenku węgla, czy coś równie bezwonnego i niewyczuwalnego? No, ale zobaczymy co będzie dalej

użytkownik usunięty
PrzemekLipski

Być może :) po prostu właśnie mnie to zaciekawiło, z jednej strony wygląda na to, że przeżyją (skoro są na plakaice jako głowni protagonisci), z drugiej, jakbym była w jakiejś organizacji co chce by oni nie wychodzili - to bym ich właśnie otruwała. A może to też jakoś eksperyment i sprawdzają ludzi, którzy się podporządkują, który nie? Bardzo mnie to ciekawi. Także odcinek 3 jest przeze mnie wyczekiwany!

Skoro dali ich na plakat, to raczej nie są bohaterami epizodycznymi. Pewnie ich śmierć i zwłoki podobnie jak krajobraz są spreparowane. Jeszcze kilka dni i mam nadzieję się to wyjaśni :)

Mam tę przewagę, że dawno temu przeczytałem trylogię ;) Odpowiedź jest w drugim tomie - i o ile "jedynka" wygląda technologicznie na prostą to drugi tom... - daje wszystkie odpowiedzi ;)

użytkownik usunięty
Marcin_GALAXY

Ooo! To czekam! A warto przeczytać? Zastanawiam się czy więcej o świecie Silo się dowiem niż z serii

Zdecydowanie warto przeczytać.! Może być tak, że drugi sezon to będzie tylko trzeci tom z liźnięciem - nawiązaniem do drugiego.

ocenił(a) serial na 7

Bo jest za późno. Tyle powiem żeby nie spojlerować, bo potem jest odpowiedz na wasze pytania.

ocenił(a) serial na 6
Kojak75

Mmie zastanawia jak dwoch policjantow trzyma lad i porzadek.

użytkownik usunięty
aronn

Nie no jest ich więcej. W 2 odc. Poznaliśmy jednego co pilnował porządku na poziomie gdzie był piec i inżynierowie. Więc można przypuszczać, że jest ich więcej (może na piętro czy co). Na razie po prostu mamy akcje zawsze na tych 3 ukazanych poziomach. A jak się mylę, to przynajmniej jest ich 3. Lepiej niż 2 :D

Z trzeciego odcinka wynika, że każdy poziom ma swój posterunek.

użytkownik usunięty
PrzemekLipski

Więc dobrze przypuszczałam :) historia rozwija się. Cieszę się, że znalazłam te serię bo mało była reklamowana. Tak samo jak seria From. A szkoda, bo obie, według mnie, są warte obejrzenia

aronn

To nie jest największy problem tej gównianej fabuły

Kojak75

Dalej jest (w co trudno uwierzyć) tylko gorzej.9

ocenił(a) serial na 8
Kojak75

Dalej jest (w mojej opinii) coraz lepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones