PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9524}
7,0 2 837
ocen
7,0 10 1 2837
Siedlisko
powrót do forum serialu Siedlisko

Uwielbiam ten film!

ocenił(a) serial na 10

Uwielbiam ten film!
Oglądam go na okrągło.
Zrozumiałam fenomen tego filmu.
W nim tak naprawdę nic się nie dzieje, ale ten spokój, ta cisza potrzebna jest każdemu. W Siedlisku są nasze ukryte marzenia o spokojnym domku, udanym małżeństwie i dobrych dzieciach. Takich wsi jak Panistruga nie znajdziesz. Sam musisz ją sobie stworzyć, co my z mężem robimy pod wpływem tego serialu.
Dzięki panie Majewski.

użytkownik usunięty
Kajan_2

"Ten spokój, ta cisza.."
Siedlisko ...to dobroć, ciepło, serdeczność, ..szczerość iskrzących rozmów o rzeczach ważnych ..i nieistotnych dwojga kochających się i szanujących ludzi mających dorosłe już przecież dzieci... więc nie młodych.. a wciąż tak bliskich sobie, dojrzale bliskich. To tęsknota, chęć przeglądania się w parze kochających, akceptujących oczu, i bycia dla kogoś ważną, to odrobina szaleństwa na co dzień, a jednocześnie pragnienie trwania w łagodnym, miękkim spokoju..

Chłonę go wszystkimi zmysłami,
...czuje zapach siana, słyszę śpiew ptaków, napawam oczy linią horyzontu i przestrzenią nie dającą się objąć, modlę się w przydrożnej kapliczce, trzymam pędzel, którym Marianna dotyka płótna..

Zachwycające..




ocenił(a) serial na 1

A mnie żal d...pę sciska tak jak i innym mieszkańcom Mazur jak na to patrzą.

użytkownik usunięty

Pięknie napisane.

Uważam, że serial jest o małżeństwie, które właśnie w Panistrudze się odnalazło. Bohaterowie na wsi przeżywali "nową" miłość. Pokochali to miejsce i po raz kolejny siebie.

Według mnie jest to najlepszy polski serial.

użytkownik usunięty

Zapomniałem dodać, że również odnaleźli swe szczęście...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones