Sherlock
powrót do forum 4 sezonu

Tak więc poczekamy sobie jeszcze dłużej niż myśleliśmy :)

lordtorus

Na logikę biorąc tak właśnie będzie, ale jakoś nie widziałam oficjalnych informacji na ten temat...

lordtorus

Nie można wyciągać pochopnych wniosków , poczekamy zobaczymy . To wiele zależy od wielu czynników i jak powiedział ACCb nie ma oficjalnych informacji .

użytkownik usunięty
ssilverfeall

Będzie w styczniu 2016 roku a w grudniu tego roku będzie świateczny odcinek wiktoriański poprzedzający właśnie 4 sezon :)

ocenił(a) serial na 10

Tyle jeszcze czasu do grudnia ;). Ostatnio w 5 dni obejrzałem cały serial i nie powiem, wciągnął mnie i nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Szkoda że Moffat każe tyle czekać.

użytkownik usunięty
Papa_Emeritus

Ja obejrzałam w 3 dni bo nie mogłam się oprzeć :D Z jednej strony cieszę się, że dopiero zaczełam swoją przygodę z Sherlock'iem w lutym bo przynajmniej nie musiałam tak czekać jak inni na 4 sezon...Ale i tak 8/9 miesięcy to za dużo x.x

ocenił(a) serial na 10

Raczej zdjęcia zaczną sie w styczniu 2016. Żeby wyrobić się do stycznia musieliby już kręcić, a na to się nie zanosi. Benedict ma grać Dr Strange'a, podobno od maja zaczyna i potrwa to kilka miesięcy. Nawet gdyby zaczęli na jesień potrzeba ok 10 miesięcy na zakończenie zdjęć i postprodukcje (tyle minęło od rozpoczęcia kręcenia sezonu 3 do jego premiery).

użytkownik usunięty
martadrw

Przecież w tym roku w styczniu zaczeli już kręcić :) http://www.darkhorizons.com/news/35738/new-photos-sherlock-2015-xmas-special

ocenił(a) serial na 10

Ale tylko odcinek specjalny kręcili, jak zresztą widać na tych zdjęciach. Za sezon 4 jeszcze się nie zabrali i jak na razie się na to nie zanosi. :(

użytkownik usunięty
martadrw

http://www.latinpost.com/articles/29344/20141230/sherlockers-and-holmies-heres-s ome-facts-about-bbc-sherlock-season-4-air-date-premiere-for-2015.htm :)

Minęły trzy miesiące od powstania tego artykułu i już wiemy nieco więcej. Na przykład, że sezon 4 nie zostanie wyemitowany niedługo po odcinku specjalnym. Po prostu dlatego, że nie ma możliwości, żeby nakręcono trzy odcinki do sierpnia tego roku (między kręceniem trzeciego odcinka w serii a datą jej premiery zawsze upływało ok. 5 miesięcy - tyle czasu wymaga postprodukcja). Benedict jest zajęty, Martin podobno też, a Moffat i Gatiss siedzą na planie "Doctora Who" i nie zejdą z niego do sierpnia.
To będzie cud, jak uda się wszystkich zebrać w listopadzie...

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Najbardziej prawdopodobna data premiery sezonu 4 to jesień 2017. Nawet gdyby jakimś cudem zaczęli kręcić pod koniec tego roku najlepszym czasem na premiere jest wrzesień/październik bo latem nikt nie wypuści nowego sezonu.

martadrw

Czemu nie? Pierwszą serię wyemitowano właśnie w lecie (25 lipca-8 sierpnia) i od razu była hitem :-)

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Tylko, że wtedy to był taki ''kot w worku''. Seriale które odnoszą sukces zwykle nie są emitowane latem (w sumie z nieznanego mi powodu), może chodzi tu o obawe przed niższą oglądalnością w czasie wakacji. Mam nadzieję, że się mylę i sezon 4 zobaczymy jak najszybciej.

ocenił(a) serial na 10
martadrw

*jesień 2016
(późna godzina robi swoje)

martadrw

Tak, to takie myślenie życzeniowe, ja bym chciała sierpień, Ty - jesień, a jak zobaczymy pierwszy odcinek 1 stycznia 2017 to i tak będziemy się cieszyć :-)

ocenił(a) serial na 10

to bardzo stary artykuł. Sezonu 4 jeszcze nie zaczeli niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones