Sherlock
powrót do forum 3 sezonu
ocenił(a) serial na 10
star15

Jak oni mogą nam to robić?! Jeszcze dojdzie do tego, że będziemy musieli czekać 3 lata... Tyle ile musiał John... :(

kacha161995

No tak, John wytrzyma, ale my - nie.

ocenił(a) serial na 10
kacha161995

Jakie 3 lata John czekał... - coś przeoczyłem -_-

star15

Przecież miał być 2013 jesienią!

art8877

pierwotnie tak, ale natrafiłam na informację, że premiera "Sherlocka" ma być albo na koniec 2013 albo na samym początku 2014, co i tak daje jeszcze rok czekania! Oni powariowali! Zdjęcia, które miały się zacząć już w styczniu, zaczną się dopiero w marcu... To jakaś kpina jest!

ocenił(a) serial na 10
star15

Oh nie, nie nie nie nie nie nie nie! Jeszcze mam dwa odcinki do obejrzenia, i co ja mam teraz zrobić? Obejrzeć jeden za cztery miesiące, drugi za osiem?
... Nie oszukujmy się, obejrzę oba dzisiaj.

ocenił(a) serial na 10
a_raczynski3

zostały Ci 2 ostatnie? oj to trzymaj sie mocno włączaj oglądaj, a jak juz sie pozbierasz po ostatnim to usiądź i czekaj z nami na kolejny sezon :D

ocenił(a) serial na 9
star15

Martin Freeman mówił w wywiadzie, że w styczniu mają kręcić .... Może będzie wcześniej....

sandrasakaszfil

Czytałam, że przesunęli na marzec :( Ja nie wytrzymam roku! Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Napoleon.V

Już od listopada wiadomo, że będą kręcić od marca. Ja się cieszę, że ta seria w ogóle powstanie. Przy obecnej erupcji sławy Benedicta i Martina to naprawdę niełatwe. Cieszcie się, że będzie, a nie narzekajcie, że późno.

ocenił(a) serial na 8
elatus

Nie wiadomo czy w ogóle dożyje do tego 2014... ;) "Ekstaza" po ostatnim odcinku mi opadła i tak jak rok temu wyczekiwałam na kolejny sezon z utęsknieniem, tak teraz wolę się nie podjudzać starszymi odcinkami bo znów to wróci hah! i znów to wyczekiwanie... długo każą na siebie czekać

ocenił(a) serial na 10
Napoleon.V

NO CHYBA SOBIE ŻARTUJECIE !!! z tego co czytałam na http://www.sherlockology.com/ ma być w 2013, i oby tak było...

ocenił(a) serial na 10
bloodecode

dobra cofam moją wypowiedz, na facebookowym fanpejdżu Benedicta prowadzonym podobno przez jego przyjaciela pojawił się wpis o treści: "Sherlock will begin filming Next year so although we have another year to wait we can still be excited for that". Jestem załamana.

ocenił(a) serial na 10
bloodecode

Wher is God now?! Tyle czekania, tyle nadziei. No, ale jaka będzie radość kiedy od w końcu zostanie wyemitowany. :D Teraz przeczytam sobie kolejny raz wszystkie książki i powinno to nie, że tak powiem zaspokoić ;)

kacha161995

A trzeci sezon podobno jest ostatnim :(((

ocenił(a) serial na 10
art8877

Oni są tacy źli...

ocenił(a) serial na 9
art8877

Nieeeee !!! Dość że tak długo trzeba czekać, to jeszcze to ostatni sezon, a odcinków pewnie tylko trzy ….

sandrasakaszfil

Tak, 3 odcinki 90-minutowe. Ale to nie są tylko 3 odcinki - to AŻ 3 cholernie dobre odcinki!!
Mam wielkie oczekiwania wobec tego 3 sezonu. Musi być świetny.
A ten rok przeleci szybko ;)) I po tak długim czekaniu będzie większa przyjemność z oglądania ;D
Dla nas, fanów Sherlocka, czas nie jest przeszkodą ;)) FIGHTING!!
A jak ktoś jest zbyt niecierpliwy, to niech sobie obejrzy po raz X obie serie, to zawsze pomaga <3

ocenił(a) serial na 10
art8877

podobno to tylko plotka że trzeci sezon ma byc ostatni...ale w sumie nie można wykluczyć.

ocenił(a) serial na 9
twitchy

Miejmy nadzieje, że to plotki.

ocenił(a) serial na 10
sandrasakaszfil

Raczej plotki. Steven Moffat mówił w listopadzie, że będą kręcić tak długo, jak długo będzie ich to kręcić ;) Słyszałam na własne uszy z jego własnych ust, na "The game is on", na którym udało mi się być.

ocenił(a) serial na 10
elatus

Ja z kolei czytałam, że pierwsze zdjęcia mają na sto procent ruszyć w styczniu, a nie w marcu. No i niestety, podobno 3 sezon ma być tym finałowym... mam przynajmniej nadzieję, iż nakręcą choć jeden odcinek więcej, choć te 4... albo dokręcą jakieś odcinki specjalne. Wszakże każdy szanujący się serial je ma! :)

ocenił(a) serial na 10
TejatPrior

http://www.sherlockology.com/help/faq
http://www.benedictcumberbatch.co.uk/contact/faq/

Twórcy obu tych stron mają kontakt z twórcami serialu, i z agencjami aktorów. Nie ma wiarygodniejszego źródła informacji na internecie. Poza tym, po co gdybać? Pożyjemy, zobaczymy.

elatus

Ubawiło mnie zastrzeżenie, że miejsce/miejsca filmowania są objęte tajemnicą. Zresztą wcale się nie dziwię, wyobrażam sobie te tłumy na planie. I kolejne dziewczyny, które chcą się załapać do filmu, jak te z "Bankiera" :-)

ACCb

http://www.filmweb.pl/awards/Z%C5%82ote+Globy/2013
Nominowany jest Benedict Cumberbatch za Sherlocka :D

ocenił(a) serial na 9
star15

Ani mi nie mów, gdybym przedwcześnie umarła jedną z rzeczy, które mi się przewiną przed śmiercią będzie fakt, że nie dożyłam do kolejnego sezonu i się nie dowiedziałam JAK ON TO ZROBIŁ;)

ocenił(a) serial na 9
msnobody

Obaj panowie są teraz zapracowani przy kręceniu Hobbita więc nie jest to dziwne, że premiera serialu się przesunie.
Nie jest dziwne ale smutne na pewno.

kotZcheshire90

Benedict zaczął kręcić film o wikileaks. Na Islandii. Czyli z Martinem rozdziela ich jakieś pół kuli ziemskiej :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones