PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 668
ocen
8,6 10 1 222668
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Jak w temacie. Na Baker Street Wikii przeczytałem że został on przekształcony w pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Czy to prawda i czy opłaca się go obejrzeć (a jeśli to gdzie - na cda nie ma, na empikowym wydaniu DVD też nie) ?
http://bakerstreet.wikia.com/wiki/Unaired_Pilot

ocenił(a) serial na 10
ziomal0906

Bez napisów krąży po necie. Ja mam go wlasnie z empiku. Uwazam ze warto, bo wiele spraw jest inaczej przedstawionych. Jesli o mnie chodzi to wolalabym gdyby wiecej scen z pilota pojawilo sie sip.

ocenił(a) serial na 9
ziomal0906

Ja widziałam ściągnięte z neta, napisy pl osobno znalazłam. Ogólnie rzecz biorąc nie był zły, ale w porównaniu z "pełnoprawnymi" odcinkami "Sherlocka" kiepski. Warto zobaczyć raz, bo są dwie-trzy sceny, których trochę szkoda, jednak poza tym nic specjalnego.

ocenił(a) serial na 8
ziomal0906

Warto, warto. Gratką jest przede wszystkim możliwość wyłapania szeregu zmian, jakie przeszła postać Sherlocka. Zaczynając od tembru głosu, a na nieco innym poziomie... hmm, opanowania ;) kończąc. Różnica kolosalna! Do tego kilka scen, w tym genialna 'pijacka', komiksowa na dachu (ta zafascynowana mina Johna, bezcenne!)... Cieszę się jednak, że ostatecznie wprowadzono postać Mycrofta, którego uwielbiam. I sms-y na ekranie ;->

ocenił(a) serial na 10
ziomal0906

ja mam z chomik*a z napisami pl :)

skima

Czy to ta wersja 55-minutowa?

ocenił(a) serial na 10
Cartner

Tak, ten odcinek jest krótszy od normalnego

ocenił(a) serial na 10
ziomal0906

Dzięki wszystkim za odp

ocenił(a) serial na 10
ziomal0906

Popieram przedmówców :) Odcinek warty obejrzenia. Trwa 55 minut.
Serial zacząłem od odcinka "Sherlock.S01E00.480p.BRRip.x264" i byłem pewny że to jest epizod nr 1 :) Przez pierwsze 40 minut byłem niemile zaskoczony, bo oglądałem ten sam odcinek, ale z innych perspektyw i trochę mniej oraz więcej ważnych szczegółów jest pozmienianych. W końcu zczaiłem się, że tamten odcinek nie był tym ostatecznym, tylko jego pierwowzorem :) Ale miło się dostrzegało najmniejsze różnice, więc odcinek mi się mimo wszystko podobał. Do ściągnięcia na thepiratebay sx :)

ocenił(a) serial na 9
ziomal0906

Zawsze się śmieję, gdy go oglądam XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones