PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 242
oceny
8,6 10 1 222242
8,0 19
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Wczoraj skończyłam oglądać pierwszy sezon Sherlocka i poza zachwytem nad serialem zadawałam sobie pytanie: „jak to się stało, że nie zaczęłam oglądać tego wcześniej?!” Parę osób mi o tym serialu wspominało, ale jakoś nigdy nie miałam okazji na niego trafić (gdy widziałam, że leci w TV był to zwykle na odcinek którejś z późniejszych serii). Czy ktoś ma/miał podobnie i zastanawia się jakim cudem dopiero teraz widzi jak wiele było recenzji i jak ogromne emocje budzi ten serial przez te wszystkie lata? Nie mogę wyjść ze zdumienia, że ominęła mnie taka produkcja.Jedna z najlepszych jakie widziałam na przestrzeni ostatnich lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

ocenił(a) serial na 9
kaska_111

Mam dokładnie takie same odczucia, a serial zaczęłam oglądać w święta Bożego Narodzenia, kiedy byłam u rodziny. Akurat leciał na jakimś kanale cyfrowym. Tak mnie zaciekawił że po powrocie do domu obejrzałam wszystkie odcinki od początku na cda ;) zakochałam się wręcz <3

ocenił(a) serial na 3
buka1234

Ciekawe obserwacje wyciągnąłem, serial podoba się głównie kobietom. Czy to dlatego, że macie mniejsze mózgi od facetów i zwyczajnie jesteście bardziej uczuciowe niż myślące? Ciekawe.

ocenił(a) serial na 6
kaska_111

mam podobnie. w Top Gear był Benedict i gadali o tym serialu ale nie miałem jakoś chęci go oglądać. później na urlopie leciał na Stopklatce I odc i pomyślałem, że niezłe to i tak zaczęła się moja przygoda. ale rok czy dwa temu na TVP puszczali odc specjalny 4 sezonu o upiornej pannie młodej i w ogóle nie w pięć ni w dziesięć. bez zaznajomienia z serialem nie podobał mi się ten odc i nie oglądałem serialu. aż do tego urlopu :)

Mauna_Kea

Mam tak samo. Przyjaciółka dwa lata namawiała mnie na Sherlocka. Aż się w końcu wzięłam. Jestem zachwycona i właśnie w trakcie oglądania filmografii Cumberbatcha

ocenił(a) serial na 6
JoAnka76

ja oglądam teraz sezon 4 i jestem zniesmaczony pomału. O ile te 3 sezony były fascynujące, to kolejne popisywanie się Sherlocka robi się nudne i groteskowe.... To że facet ma pojedyncze papierosy w kieszonce to znak że nieudolnie rzuca palenie ? Ale bezsens... może nie lubi co chwilę wyciągać ich z pudełka bo np pracuje w rękawicach ;p albo sam sobie kręci. To że ma japoński tatuaż z imieniem to musiał mieć azjatycką kobietę ? te popisywanie się, jak to trafnie określają (showing of) działa mi na nerwy.... I ta okropna fryzura Watsona w IV sezonie. Dobrze, że jeszcze 2 odcinki i koniec. Ale nie powiem, jak na razie pozytywne wrażenie, ale chyba koncepcja im się wyczerpuje

Mauna_Kea

Fryzura Watsona rzeczywiście nieciekawa, staro wygląda, Ale wąsy były gorsze. W czwartym sezonie, no cóż najlepszy był drugi odcinek.

ocenił(a) serial na 6
JoAnka76

ja jestem właśnie po 2 odc i nie podobał mi się w ogóle -.- jedynie końcówka. ale zostaje jeszcze trzeci :)

ocenił(a) serial na 8
kaska_111

A doctora who znasz?

ocenił(a) serial na 8
kaska_111

Ja jestem taka osobą. Przedwczoraj przez przypadek w sumie odpaliłam serial na Netflix, a przed chwilą skończyłam ostatnie wyzwanie. Sezony 1 i 2 po prostu fantastyczne - na pewno wrócę do nich za jakiś czas. Sezon 3 nieco gorszy od poprzednich, ale wciąż bardzo, a 4 lepiej jakby nie powstał. I Benedict jak Sherlock oczarował w każdym calu!

ocenił(a) serial na 3
Bujdka1992

Zgadzam się, fantastyczne. Bardzo dalekie od książki i ogólnie pojętej logiki. Paszkwil.

ocenił(a) serial na 5
kaska_111

Ja oglądam teraz i powiem szczerze - jak dla mnie serial przeciętny, męczący i irytujacy.. Nie rozumiem tych wysokich ocen i zachwytów nad serialem... Może to kwestia czysto subiektywnych wrażeń, ale mnie nic nie urzekło i nie wciągnęło...

ocenił(a) serial na 10
Mcink

też niedawno zacząłem mega jest :)

ocenił(a) serial na 3
kaska_111

Ja zacząłem dzisiaj, spodziewałem się że będzie fajny ale kolejny raz wysoka ocena na FW nie odzwierciedla rzeczywistości. Serial bardzo słaby, naiwny, wręcz głupi. To obraza dla tej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones