Shameless - Niepokorni (2011-2021)
Shameless - Niepokorni: Sezon 3 Shameless - Niepokorni Sezon 3, Odcinek 2
Odcinek Shameless - Niepokorni (2011-2021)

Amerykański sen

The American Dream 52m
8,5 627
ocen
8,5 10 1 627
Shameless - Niepokorni
powrót do forum s3e2

Hej, jak Wam się podobał najnowszy odcinek?

ocenił(a) serial na 10
la belle dame

są już polskie suby?

ocenił(a) serial na 10
la belle dame

polskich jeszcze nie widziałem, za to są angielskie
odcinek bardzo dobry, choć tym razem bardziej gorzki z przewagą dramatu niż komedii

la belle dame

Co tu dużo gadać, akcja rozwija się ciekawie, dobrze się ogląda i czekam na kolejne odcinki.

ocenił(a) serial na 9
la belle dame

Dobry, odcinek z fajnym zakończeniem. Ciekawy pomysł z Lipem dorastającym do roli "głowy rodziny", chcącym przejmować obowiązki od Fiony.
Frank jak zawsze dobrze zagrany, choć ciężko polubić jego postać w tym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
la belle dame

fajny, ale niech wracają z powrotem do klimatu zimy z 1 sezonu

la belle dame

Na razie nuda. Bez ładu i składu to wszystko. Zastanawia mnie jak można nie pociągnąć wątku z "białym proszkiem". Po pierwszym odcinku liczyłem na jakiś przełom z Frankiem... a tu cisza. Mieć tyle kasy plus czeki z zasiłkiem za pół roku, a on bierze od córki 5$, gorzej już chyba być nie mogło.

użytkownik usunięty
la belle dame

Orientuje się ktoś może co się dzieje z napisami?
Czwartek już a tu nic. Zazwyczaj (w przypadku 1 i 2 sezonu, jak i w przypadku 3x01) były dostępne w ciągu 24h od daty emisji.

ocenił(a) serial na 9

Ja też czekałem i uznałem że przerzucę się na angielskie napisy. Wystarczy umieć angielski na średnim poziomie.

użytkownik usunięty
engray

Ja to i bez napisów dam radę, ale nie oglądam sam - a ta druga osoba właśnie nie zna nawet na poziomie średnim.

Dawac napisy sznurki!

la belle dame

Cieszy mnie to, że 3 sezon trzyma poziom poprzednich :) widać, że na razie nie brakuje pomysłów scenarzystom, zobaczymy co będzie dalej :D AHA ! I mimo tylu odcinków dalej nie mogę sie przyzwyczaić do tej dziewczyny którą podmieniono po 1 sezonie, nie pamiętam jak się nazywa, ta czarnula od Lipa! Szkoda bo była całkiem calkiem :)

ocenił(a) serial na 7
la belle dame

może ktoś podać link do najnowszego odcinka z napisami angielskimi?

ocenił(a) serial na 7
tdkkaseta69

a nawet odcinku :)

ocenił(a) serial na 10
la belle dame

ładna kaszana z tymi napisami , mogłyby wreszcie wyjść

Belsnizkel

Napisy Pl już są.

ocenił(a) serial na 9
Belsnizkel

Napisy

ocenił(a) serial na 9
engray

Są na i i t v

ocenił(a) serial na 10
la belle dame

Kolejny dobry odcinek , nie ma nudy. Ciekawi mnie jak się rozwiąże wątek z tą opieką społeczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones