PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 684
oceny
8,2 10 1 1684
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Na forum posucha, więc pytam: ogląda ktoś? jakie oceny? :)

ocenił(a) serial na 9
girl_with_tattoo

Mnie się podoba :) Lubie takie seriale, w dodatku aktor grający Ayaza bardzo przystojny! :)

ksenia_xxx

Ja też na razie na plus :) strasznie długie odcinki, będzie dużo zaległości jak się coś opuści. A co do aktora, oj zgadzam sie xD

ocenił(a) serial na 10
girl_with_tattoo

Bardzo fajny serial :D a co do Ayaza popieram! Bardzo przystojny :D

ocenił(a) serial na 7
olcia_1

Ja nie przepadam za innymi niż hiszpańskojęzyczne telenowele, ale ta jest w porządku :) Bardzo długie odcinki, to fakt, ale ja poświęcam się ze względu na Ayaza. Jest na co popatrzeć ;)

ziberka4

Co do języka - nie mogę się przyzwyczaić do tureckiego

ocenił(a) serial na 10
girl_with_tattoo

Chyba wszystkie oglądaja ten serial ze względu na Ayaza :D Emre też niczego sobie jest :P

olcia_1

Tak, Emre też xD a Mete ma paraliż mięśni twarzy? mówi "bokiem" jak Teobaldo z Dzikiego Serca

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

haha racja Ayaz i Emre baardzo spoko ;-) Mete dość mocno odstaje :-D
A ogólnie serial jak na razie bardzo fajny po pierwszym odcinku w poniedziałek na YT tak się wciągnęłam że przejrzałam do mniej więcej 24 odcinka i zapowiada się bardzo fajny serial z humorem też trochę ;-) A wiecie może czy istnieje strona z napisami chociaż ang do tureckich seriali ?? interesuje mnie szczególnie "Asla Vazgeçmem" a tak wgl to też fajny film ;-) Pozdrawiam! #TeamAyaz

ocenił(a) serial na 10
asaak

ja już się nie mogę doczekać poniedziałku :D Zdaje mi się ze Mete podkochuje się w Oyku bo jak ona pocałowała Ayaza to taką minę zrobił jakby był zazdrosny :D

ocenił(a) serial na 10
asaak

masz może stronę gdzie oglądasz ten serial ? bo potrzebuje 11 odcinek oglądnąć ale nie mogę znaleźć z chociaż polskimi napisami :)

ocenił(a) serial na 8
Guskaa_2

Odcinek 11 zostanie wyemitowany dopiero jutro w TV, więc wydaje mi się, że raczej nie jest dostępny w sieci jeszcze z napisami w internecie. Chyba,że ktoś robi własne ale nic na ten temat nie wiem.

ocenił(a) serial na 8
ksenia_xxx

Napiszcie prosze gdzie moge obejrzec serial od 4odc obejrzalam trzy odc reszty nie moge znaleźć a bardzo mi sie spodobal

monika_potapinska

anyfiles, albo na gryzoniu.

girl_with_tattoo

Dzisiaj zaczęłam :) Jak na razie jestem na tak :D
Za godzinę i 12 min trzeci odcinek ,oczywiście oglądam :D

girl_with_tattoo

Ja nie oglądam, ale dziś obejrzałam z ciekawości fragment.
Aktor grający Ayaza rzeczywiście niezły ;))
Długie te odcinki.

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Też oglądam, głównie z racji tego, że lubię tureckie seriale, które się nie ciągną niemożliwie. Fakt, odcinki są długie, ale w Turcji odcinek półtorej godziny na tydzień to jest norma. Ja za to je lubię. A łącznie nie są ciągnięte w nieskończoność. te, które oglądam obecnie mają max 50 i 80 odcinków (a są i takie po 40).

Co do serialu podoba mi się. Jest zabawny, lekki i w sam raz na wieczór (bo pora nadawania tak kiepska, że bez oglądania 'na lewo' się nie obędzie w wielu przypadkach). Poprawia mi humor i odgrywa od problemów. Na pewno będę śledzić dalej, bo i wątki mi się podobają i aktorzy są fajni.
Pewnie zaskoczy wiele pań to, że nie podoba mi się Ayaz. Tak, dobrze napisałam. Nie podoba mi się. Aktor jest przystojny, ale zbyt gładki i plastikowy by mi się podobać. Nie mój gust (ale postać ciekawa, w porządku; jego scenki z Oyku zabawne są zawsze). Za to Emre mi wpadł w oko, może to przez zarost? Taki męski jest i jest chłopakiem z gminu, więc taki w sam raz w moje gusta wpasowany. Mete też mi się podoba. Aktor nie należy może do najprzystojniejszych, ale lubię go (znam z innej roli) i jest uroczy. Taki sympatyczny po prostu.

Oyku jest kapitalna. Samą aktorkę pamiętam z Mustesem Yuzyil, ale w sukniach i biżuterii sułtanek wyglądała zupełnie inaczej, ale zawsze pięknie.

Moja ulubiona scena póki co to ta u Ayaza, kiedy było wielkie 'chowanie' kobiet w ogrodzie etc. Komedia :D

ocenił(a) serial na 10
Gulsonowa

Uwielbiam ten serial <3

Gulsonowa

Kogo grała oyku w muhtesem youshuil pytam bo oglądaj to i to :-D

ocenił(a) serial na 8
susiskipi

Ranę Hatun. Postać epizodyczna (acz ważna) w sezonie 4 :) http://lady-nadira.tumblr(.)com/tagged/rana-hatun

ocenił(a) serial na 7
girl_with_tattoo

Ten serial tak mnie wciągnął, że oglądałam aż dwa razy te pierwsze 3 odcinki i nie mogę się doczekać do poniedziałku! damn chyba oglądnę jeszcze raz ;d
Ayaz rzeczywiście bardzo fajny, taki trochę Jay Ryan z Beauty and the beast, tylko wersja bardziej wygładzona i z bardziej uroczym uśmiechem ;D
Główna bohaterka - przekomiczna, zwłaszcza w momentach gdy gada do siebie, btw nie wiedziałam, że grała we wspaniałym stuleciu.
Telenowela jak na razie zapowiada się dobrze i mimo długich odcinków nie nudziło mi się ani nie dłużyło w trakcie jej oglądania.
Szkoda tylko, że puls tak jak inne swoje seriale nie będzie jej udostępniał na swojej stronie. Całe szczęście, że pozostaje anyfiles, niestety z gorszą jakością obrazu, ale nie można być wybrednym ;d

bella93

Może i ja obejrzę jeszcze raz...albo przynajmniej sceny Oyku&Ayaza *_* w ramach czekania na poniedziałkowy odcinek ;)
O widzisz! Siedziałam i zastanawiałam się do kogo on jest podobny :D Turecki Jay :D Uroczy uśmiech,gorące, magnetyzujące spojrzenie ach..... <3 Ma coś takiego w swoim obyciu,że mnie kupił :D

Mam jeszcze pytanie do tych co oglądają tureckie seriale... Jak za zwyczaj się one kończą źle czy dobrze? Bo muszę się psychicznie nastawić w razie czego ;)

ocenił(a) serial na 7
bliss6

Ostatnio gdzieś czytałam artykuł, jak robiłam research nt kiraz mevsimi, że niestety nie zawsze mają happy end oraz że naprawdę kręcą sporo tych telenowel w Turcji.
W ogóle tak sobie teraz myślę, że tego drugiego, którego Oyku niby tak bardzo kocha to chyba specjalnie takiego niewydarzonego dobrali, żeby nie było wątpliwości kto tu jest tak naprawdę jej "przeznaczony" ;d

ocenił(a) serial na 7
bliss6

artykuł "turecki przepis na serial" na wyborczej
"Turcy nie potrzebują happy endu, żeby serial zapadł im w pamięć. Uwielbiają przeżywać, rozpamiętywać i wspominać swoich bohaterów." tak się wypowiada autorka niestety.

W ogóle czy ktoś wie czy kiraz mevsimi to już skończony serial, czy będą jeszcze kolejne sezony?

bella93

To nieźle :/ No kurde jak mi kropną Ayaza albo Oyku to będzie pisk,depresja i w ogóle... ;( albo jak wybierze Mete,o matko! :o Dobrze, że to napisałaś -muszę się przygotować na każdą opcję :(

Podobno jeszcze kręcą odcinki a jest już ich ok.50 :)

ocenił(a) serial na 7
bliss6

nie ma co się zapędzać, to jednak komediowy serial jest, raczej nikt nie umrze ;d bardziej można się spodziewać jakiś przetasowań między parami, jak nic oyku będzie na moment z mete bo ten pewnie w końcu ją dostrzeże, a ta rzuci ayaza w pogoni za swoją "prawdziwą" miłością, a z kolei on biedny będzie szukał pocieszenia w ramionach innych, w tym momencie liczę na sporo scen z gołą klatą ;D

bella93

ja słucham soundtracku żeby mi się nie nudziło haha
ja rozumiem, że w czwartek nie było, ale w piętek mogli spokojnie puścić!

ocenił(a) serial na 7
girl_with_tattoo

No szkoda, że nie puścili, ale zaczęłam oglądać dalsze odcinki na tureckim FOX, mimo że nie rozumiem dialogów, to domyślam się ogólnego zarysu xD Po prostu tak wciągnęło :) A że u mnie sesja nadchodzi, to wiecie... :)

ziberka4

A tak, tak, znam ten stan. Wszystko wtedy ciekawsze jest :)

ocenił(a) serial na 7
girl_with_tattoo

no dokładnie, ale w końcu długi weekend był ;dd
ayaz taki uroczy-->>
https:// www.youtube.com/watch?v=v-zgM8iv3zc
nie rozumiem ni słowa xd ale zapowiada się całkiem całkiem ;d

girl_with_tattoo

Ja oglądam i jestem zauroczona tym serialem, jedyne do czego nie mogę się przyzwyczaić to ten język, dziwny jest :P Oyku i Ayaz są świetni. Najbardziej wkurza mnie mąż Sibek, Ilker, czy jakoś podobnie oraz ruda przyjaciółka Oyku, Sheyma.
Z tego, co czytałam w Turcji leci drugi sezon, pierwszy sezon ma 42, albo 47 odcinków.
Jak zobaczyłam reklamę na Pulsie to Ayaz mi się spodobał, ale tak do końca to on nie jest w moim typie :P, ale jest czarujący i wkręciłam się po 2 odcinku, a raczej po tekście który gdzieś przeczytałam, że pierwszy odcinek skończył się ciekawie ;) Mete wydaje się być sympatyczny, ale on mówi jakoś tak "na bok" jak Roy z Amores Verdaderos :P

Ja też nie wiem jak to z tymi tureckimi serialami, ale podobno uśmiercają. I z tego, co gdzieś przeczytałam to Pasion Prohibida jest tak jakby w jakimś stopniu "remakiem" jakiegoś tureckiego serialu.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

ta seyma tak mnie wkurza! taka intrygantka i egoistka, tylko żeby jej było najlepiej, aż mnie skręca jak ją widzę na ekranie

bella93

Ja też jej nie znoszę. Co za wredna istota! Ayaza się na niej poznał, Burcu też, czekam na resztę, aż przejrzy na oczy.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Aha, na podstawie Aşk-ı Memnu. Zaczęłam oglądać to nawet (żeby było jasne, nie oglądam telenowel hiszpańskojęzycznych), tylko napisów nie znalazłam dalej i przerwałam. Ale wrócę chyba, bo jest bardzo dobry z tego co czytałam i nawet znam kilku aktorów. Lubię tureckie seriale, fajne są.

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

A mnie w sumie zastanawia czy głos aktora grającego Ayaz'a jest jego rzeczywistym głosem, czy też może ktoś go dubbinguje o.O Wiem, że to dziwne...ale po prostu odnoszę ciągle takie wrażenie. Jakoś ten głos nie 'współgra' mi z nim.

ocenił(a) serial na 7
Archeks

Też tak myślałam na początku, ale możliwe, że to u nich raczej kwestia techniczna.Serkan(Ayaz) ma fajny głos-gdzieś oblukałam jakiś wywiad na YT, z którego oczywiście nic nie zrozumiałam, no może tylko to, że był/jest modelem. Wgl on się wychował, uczył w Niemczech i pracował w modelingu właśnie. To tak dla ciekawostki ;)

girl_with_tattoo

MI niestety nie bardzo pasuje godzina, ale zauważyłam że ktoś dodaję odcinki na YT to będę nadrabiać. Mam nadzieję że w wakacje będą puszczali.

JLaw

Oglądam, pokochałam od pierwszego odcinka :)

ocenił(a) serial na 8
JLaw

A wiecie, czy można oglądać ten serial gdzieś online (poza YT)? Bo grzebałam i grzebałam i na razie nic...na pulsowym playerze też nie ma.

ocenił(a) serial na 7
Archeks

video any files lub free disc wpisz sezon na miłość i będzie ;)
ewentualnie oglądanie w trakcie emisji na live streamach np na stronie videostar p l,dobra jakość przekazu (podstawowe kanały są całkowicie za free wystarczy się zalogować)
i oczywiście pozostaje chom jeżeli chce się w najlepszej tylko trzeba oczywiśce ściągnąć ;)

ocenił(a) serial na 8
bella93

Dzięki...na razie cisnę tylko z gryzonia...a wolałam coś online, bez marnowania czasu na ściąganie ;)

ocenił(a) serial na 7
Archeks

no na chom jest najszybciej, ale w sumie jak komuś się nie spieszy to chyba youtube najlepszy, całkiem spoko jakość jest.
najlepiej by było mieć kogoś znajomego kto ma opcje nagrywania w tv i potem by wrzucał gdzie indziej niź chom bo tam to idzie zbankrutować wydając hajs na transfer...

Archeks

Na YT dziewczyna która tłumaczy Wspaniałe Stulecie robi też napisy do Sezonu na miłość.

ocenił(a) serial na 7
Sabcia

Na FOX tureckim, no ale po turecku xD Ja własnie kończę ostatni odcinek oglądać ;]

ocenił(a) serial na 8
Sabcia

Sabcia, a jaki nick ona ma?


ziberka...po turecku to ja sobie daruję jednak :P

Archeks

Obawiam się, że właśnie zakończyliśmy etap oglądania Sezonu na Youtube.
Stare odcinki się wyświetlają, ale z następującym komentarzem: Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Telewizja Puls Sp. z o.o..
Pulsie, dlaczego? ;>

a jej nick to fitella

ocenił(a) serial na 7
magdaa_n

Widocznie ktoś z Pulsa szpieguje na filmwebie i widzi duże zainteresowanie tymże serialem xD

ocenił(a) serial na 7
ziberka4

hahahahha
dobra teoria z tym szpiegiem z pulsu aczkolwiek i tak ściągnęli z tygodniowym opóźnieniem więc chyba jednak odpada ;p

ocenił(a) serial na 8
magdaa_n

Ech, dzięki ;) Szkoda, że Puls nie umożliwia oglądania tego na VOD.

girl_with_tattoo

Ja dziś znowu obejrzałam fragmencik i ta główna bohaterka mi nie odpowiada.
Denerwuje mnie jej wyraz twarzy, ogólnie odpycha mnie ta aktorka, jak dla mnie, to jest niesympatyczna oraz odpychająca i w ogóle mogli jakąś ładniejszą dać.
Ayaz jest super ;)

Vanessa100

Mam wrażenie, że wszyscy oglądają ten serial ze względu na Ayaza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones