PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 684
oceny
8,2 10 1 1684
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Za nami już kilkanaście odcinków. Wystarczająco by wyrobić sobie opinię. Jaka jest wasza?

Ja osobiście nie mogę znieść Mete. Cały czas ta sama cierpiętnicza mina, trochę jakby mu kij w d*pe wsadzili. Brak normalnego postrzegania rzeczywistości, Taki o cielak.

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Którego lubimy najbardziej byłoby o wiele łatwiej wskazać - Ayaza oczywiście!!:) Potem długo, długo nikt... A nie znoszę Seymy i całej jej rodziny, Mete też nie lubię, no i Onem też nie bardzo

ocenił(a) serial na 8
Edi13

Co do Ayaza to nie ma wątpliwości, nie musi nic robić, wystarczy że jest <3

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Racja:) Widzę kolejny przypadek ayazoholizmu ;)

mistrzyniF1

nie cierpie Mete, co za drewno z niego, czy smutny czy wesoły, taka sama mina zawsze, porażkowy koleś... Przewijałabym najchętniej wszystkie sceny z nim, ale nie da rady, przepadłyby mi niektóre wątki no i ma on trochę scen z Ayazem, którego wielbię ponad wszystko, więc chcąc nie chcąc muszę jakoś zdzierżyć tą ciepłą kluchę Mete :/

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

Mete, jest taki jałowy...

darjaa

Oldżaj --> sztucznie , Mete --> bezbarwny ,nic mnie w nim nie pociąga , tata Sheymy --> po ostatnim zachowaniu ,bez komentarza ..

Co do Sheymy , na razie nie mogę się przyczepić mimo tego ,że gra tą złą .

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

Mi najbardziej działa na nerwy Mete. Jest taki sztywny.... Brak mu energii, luzu i poczucia humoru, nie to co Ayaz :p . Nie wyobrażam sobie jak by to było gdyby był z Oyku.

ocenił(a) serial na 8

Jak ona w ogóle mogła się w nim zakochać?!

mistrzyniF1

Podobno miłość jest ślepa :)
Ja też tego nie rozumiem. Zwłaszcza że pod nosem miała Ayaza

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

Niby był taki opiekuńczy, zabawny, tylko że jak trochę tego nie widać XD

mistrzyniF1

I wygląda jak pracownik kebaba :) ale to już inna sprawa

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

hahahhahaahha typowy turek :D

mistrzyniF1

No nie da sie ukryć. Oyku pewnie też to zauważyła bo nawet szybko się odkochala heh

użytkownik usunięty
madzik_867

mi też mete kojarzy się z budką z kebabem i na dodatek ma brzydkie tatuaże bleee :P dobrze, że Oyku przeszło, tylko żeby scenarzyści nie wpadli na pomysł połączenia ich na nowo.. wiecie nigdy nie wiadomo...

Moze tak być. Scenarzysci lubią namieszac więc nie zdziwie się jak zrobią taki numer.
Mete powinien zmienić branże. Odejść z firmy i otworzyć budke z jedzeniem haha

użytkownik usunięty
madzik_867

ja sie tego bardzo obawiam :p no ale niestety muszą coś namieszać bo oyku i ayaz nie mogą być szczęśliwa parą przez wszystkie 50 odcinków bo to w końcu telenowela.. :p

ocenił(a) serial na 1

Zdziwisz się :)

użytkownik usunięty
darjaa

o matko, nawet mnie nie strasz :o

mistrzyniF1

Nie znoszę Seymy !!!!

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Seyma jako bohaterka to czyste zło, ale aktorka naprawdę dobra, chyba jedna z lepszych w serialu ;)

mistrzyniF1

Aktorka niezła i ładna

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

ma ślicznie zrobione włosy, pasuje jej taki rudy :)

mistrzyniF1

W ogóle teraz rudy jest modny ;)

mistrzyniF1

Brzydka nie jest ale nie lubie jej bo jest dwulicowa. To jej udawanie dobrej przyjaciolki a potem wbijanie noza w plecy wrrr. Na szczescie Oyku juz przejrzala troche na oczy. I Mete (cielak dobrze ktos go tu opisał hehe) tez.

Kogo lubie najbardziej. Nawet nie musze mowic. AYAZ mniammmmmm:-)))))))))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

witamy w klubie ayazoholiczek ;)

monia198923

Seyma jest okropna ;)
Dziś wprawdzie uprosiła tą kobietę, żeby Oyku z rodziną mogła wrócić do mieszkania, ale nie wiem na jak długo ta jej przemiana

Vanessa100

To napewno nie jest bezinteresowna pomoc. Ona nigdy nie pomaga bezinteresownie. Napewno ma w tym jakis cel. Pewnie zeby Mete zobaczyl jaka to ona jednak wspaniała.

monia198923

Ayaz to ideał ;)
A nie uważasz, że Oyku jakoś tak mało jest mu wdzięczna? nawet całusa mu nie da i jeszcze fochy i pretensje... wkurza mnie to! Ayaz jej pomóc nie może w sprawe pracy, ale ten fotograf już tak, dla mnie to jest chore. Tyle jej Ayaz pomógł, a tej jeszcze źle.

jasmin35

Tak dokładnie tak uwazam :) Przesadza z ta duma. Lepiej zeby jej pomogl znalesc prace niz zeby ja utrzymywal lub dawal pieniadze. A ona i tak zle i tak niedobrze. Ja tez zawsze staram sie radzic sama ale nigdy nie odmawiam jak ktos mi chce pomoc bezinteresownie. A Ayaz jest taki kochany tyle razy jej pomogł, zawsze przy niej jest a ona nie docenia tego bardzo.
Ayaz mnie rozczula facet ideał :) Fajnie by było jakby to Oyku z raz lub dwa pomogła Ayazowi.

Ten fotograf mnie denerwuje. Niepotrzebnie sie kreci przy Oyku. A Ayaz jest zazdrosny co niedziwne. Nie wiem po co Oyku sie umawiala z nim w lesie.

monia198923

tak samo z tym mieszkaniem, Ayaz nie miał prawa przyjąć rodziny Oyku do siebie - tylko Mete i Seyma. No kurde. Lepiej być wśród wrogów lub na ulicy niż przy ukochanym. Co za logika. I teraz jeszcze ten Derin. Widzi, że Ayaz to jej facet, a klei się do Oyku jak kretyn. Biedny Ayaz, dwoi się i troi, a to i tak za mało. A tu na forum tyle dziewczyn z chęcią by się odwdzięczyło haha ;) Ayaz powinien sobie dać spokój, może Oyku by zmądrzała ;)

jasmin35

No wlasnie ja to bym poleciala do Ayaza a nie do Seymy i Mete. Poza tym ona jest chyba lekko niedojrzała. Taki facet a ona go cmoknie w policzek albo w czólko. No ja wiem ze to Turcja i te sprawy ale troche realizmu.
Krew nie woda. Ja np nie wiem czy bym tak sie umiała powstrzymac :-))))
Smieszne bylo jak niby Oyku na poczatku byla zakochana w Mete no błagam .Ja nawet bym tak udac nie umiała przy Ayazie ze on mi sie nie podoba tylko Mete :))

monia198923

racja, czasem zachowuje się jak kompletny dzieciuch. Chociaż czasem mam wrażenie, że ona nie chce, żeby Ayaz ją całował, to odsuwanie się i wogóle. Dokładnie, przesada z tą moralnością, ale najbardziej śmieszy mnie zasłanianie alkoholu. Powinni wogóle nie pić i już.

Może Oyku jest z innej planety czy coś, bo wątpię, że ktokolwiek mógłby się powstrzymać przy Ayazie. On naprawdę jest super facetem ;) Nie komplikuje spraw, pomaga, a nie wymyśla jakieś problemy z d... wzięte.

jasmin35

Tak Ayaz to ideał. On jest taki cudny. Nie komplikuje wlasnie spraw. Jest taki prawdziwy i kochany. Chce pomoc Oyku -tylko tyle. On nie rozumie co robi zle. Ze ona chce sama wszystko i zawsze. Nie rozumie tego czemu sie za to złosci.
I w sumie ja tez troche jej nie rozumiem.
I ten Derin. Swedzi mnie mysl ze napsuje nam tu krwi w zwiazku z nasza parka :(((

monia198923

Jeżu ja jakbym Ayaza dopadła to już bym go nie puściła. Jak Oyku może być czasem taka obojętna. To wbrew naturze :D

madzik_867

Hehe nie ty jedna. Obawiam sie ze mogłoby dojsc do rekoczynow jakbysmy Ayazka zobaczyli :-))) Chyba zebysmy sie jakos sprawiedliwie podzielili. A chetnych nie brak hehe :)))

monia198923

która z nas pozwoliłaby spać Ayazowi na kartonie? :) żadna ;)

jasmin35

Bo my jestesmy gościnne poprostu hehe. Ja bym sie swoim własnym duzym łózkiem podzieliła od razu :-)))

monia198923

gorzej jakbyśmy wszystkie naraz chciały spać z Ayazem w jednym łóżku, chyba aż tak dużego nie ma by nas wszystkie pomieścić razem z naszym cukiereczkiem ;))

jasmin35

Ustaliłybyśmy grafik hehe :-)))

monia198923

coś czuje, że dni w tygodniu i kalendarzu by zabrakło ;)))

monia198923

Grafik - hahaha dobre ;))

użytkownik usunięty
madzik_867

Też nie mogę czasem pojąć zachowania Oyku. Ayaz to jej chłopak a ona skąpi mu buziaków i wgl...
Ayaz już tyle dla niej zrobił, tyle razy ratował ją z opresji... Chciałabym w końcu zobaczyć jak ona mu pomaga. Powinna dawać więcej od siebie, okazywać częściej miłość. Tak mi się wydaje :p

nie tylko Tobie tak się wydaje, bo ja mam dokładnie tako samo zdanie. Jakaś oziębła ta nasza Oyku, może ona jeszcze nie kocha Ayaza, tylko jest nim zauroczona? Kto wie. Może zmądrzeje. Oby.

jasmin35

Oyku nawet Ayaza nie raczy cmoknąć lekko.
Ona jest z kamienia czy co?
Mnie to by musieli siłą od Ayazka♥ odciągać ;))
Już miałby dosyć moich czułości :D
A Oyku jak kamień

Vanessa100

Od nas to musiałby uciekać haha :-)))

monia198923

Dokładnie - Ayaz miałby nas dosyć hahahah ;)
Napalone Polki ;)

użytkownik usunięty
jasmin35

Chyba kocha tylko nie tego nie pokazuje za bardzo, pewnie przez to, że ma dużo problemów na raz i nie w głowie jej czułości.
Przydałaby się jasna deklaracja z jej strony, powinna mu powiedzieć " Kocham Cie ". Jeszcze ani razu nie słyszałam tego z jej ust ani Ayaza....chyba, że przeoczyłam :p

A ileż to czasu trzeba na odrobinę czułości?
Nie rozumiem tej Oyku i tyle.
Ona ma wodę, a nie krew

Vanessa100

Ta Oyku wogóle mi się teraz nie podoba, jakaś dziwna jest i taki dzieciuch z niej. Mogliby wprowadzić jakąś ciekawą postać dla Ayaza teraz ;)

nie tylko Oyku ma problemy, wszyscy mają i jakoś potrafią okazać trochę czułości, a u niej tylko zamuła cały czas.

jasmin35

Oyku nawet zupy ayazkowej nie chciała spróbować.
On stał w kuchni, przygotowywał specjalnie dla niej, a ta krzywi się jak dziecko i nawet nie chce spróbować ;)
Ona NIE ma serca :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones