PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591490}

Sungkyunkwan Scandal

Seong-gyoon-kwan Seu-kaen-deul
7,6 532
oceny
7,6 10 1 532
Seong gyoon kwan Seu kaen deul
powrót do forum serialu Seong-gyoon-kwan Seu-kaen-deul

po dwóch odcinkach -drama to mix kilku znanych pozycji jak Hana Kimi czy You're Beautiful i BOF dziejąca się w czasach XVIII wiecznego okresu Joseon

użytkownik usunięty
thon_40

Racja... I całkiem nieźle się zapowiada po czterech odcinkach... Zdecydowanie lepiej niż taki "Playful Kiss" który na tym samym etapie jak dla mnie jest wielkim, nudnym rozczarowaniem.

Bardzo dobrze się zapowiada, jest zabawnie, dużo ciekawych wątków, nawet trochę w klimatach Hong Gil Dongowych :)

ocenił(a) serial na 9
isamar84

Po 15 odcinku...Cudownie uroczy, wreszcie lekki serial kostiumowy no i idealnie pasująca, fantastyczna obsada. Takie nowe 100x lepsze F4 w tym,ze jednym członkiem jest dziewczyna. Osobiście moim ulubionym bohaterem jest Yong Ha, pełniący rolę Puppet mastera zarazem świetnie się przy tym bawiąc. Co do PK to skoro od początku się wiedziała jak się historia potoczy-jeśli ktoś widział anime bądź czytał mangę, to nie ma czym się zachwycać-Ale Zdzisiek się poprawił, muszę przyznać^^

użytkownik usunięty
nimrodel_666

A swoją drogą napisy od 10 odcinka w górę są w miare dobre? Bo szczerze mówiąc na razie mam zastój bo nie chcę sobie popsuć oglądania tej dramy kiepskimi napisami.. ale z drugiej strony trochę mnie korci bo na GOE SS trochę jeszcze przyjdzie poczekać, a viikii to już w ogóle... Zostaje jeszcze KBS World...
Co do "Zdzicha"- moim zdaniem jeszcze jest gorszy... No może przesadzam dlatego, że w BOF było go mniej i mi aż tak nie przeszkadzał ale w PK człowieka zdzierżyć nie mogę... Na początku było ok bo chłopak ładny, grać nie potrafi ale można sobie przynajmniej popatrzyć... Jednak w tym momencie to mnie szlag trafia jak na niego patrzę. Ta drama mi go kompletnie obrzydziła. Bo przez ile czasu można mieć wiecznie tą samą minę i koła w dupie(fanki nie bić mnie) niezależnie od sytuacji. Nawet mruga rzadko.

ocenił(a) serial na 9

już do 19 na http://www.yellowcinema.com/k-drama-sungkyunkwan-scandal-2010/ Uwielbiam ten serial- moja pierwsza 5tka koreańska zaraz po YAB, Prosecutor Princess,My gf is a Gumiho i Bad Guy'u.

nimrodel_666

blagam gdzoe oglądaliscie ten serial????

ocenił(a) serial na 9
agab1987

Teraz po śmierci dramacrazy, działa gooddrama i koreandrama.tv

nimrodel_666

dzieki, jednak znalazlam na chom iku po polsku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones