PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=591490}

Sungkyunkwan Scandal

Seong-gyoon-kwan Seu-kaen-deul
7,6 532
oceny
7,6 10 1 532
Seong gyoon kwan Seu kaen deul
powrót do forum serialu Seong-gyoon-kwan Seu-kaen-deul

Serial trzyma stały poziom cały czas. Ogólnie taka lekka pozycja profeme.

Gdzie to oglądałaś?

użytkownik usunięty
cymric_fw

http://green-tea.tv/publ/skandal_v_songjungvane/116

ocenił(a) serial na 7

A ja trochę się zawiodłam, bo tutaj same dobre opinie. Ja musiałam wymęczyć tę dramę, z jednej strony fenomenalna rola Jung-ki Song (ale która jego rola nie była odegrana świetnie?) z drugiej główna para, na która siłą rzeczy poświęcono najwięcej czasu, a dla mnie to kompletne nieporozumienie i nudy. Nie rozumiem zachwytów nad Micky'm, który może i dobrze odgrywa sztywne role studenta/wysoko urodzonego syna w Joseon, ale jego role są zawsze najnudniejsze :O Właściwie to czekałam tylko aż główni bohaterowie znikną a pojawią się poboczni - bo to akurat ogromna zaleta tej dramy, wiele ciekawych, prześmiesznych drugoplanowych postaci. Jeśli na scenie pojawiał się Song Ki Jung to było wiadomo, że parsknięcie śmiechem za chwilę gwarantowane. Fabuła też mocno naciągana, szczególnie pod koniec, spokojnie można było skrócić o kilka odcinków.
Ogólnie mówiąc fajna drama, żeby obejrzeć sobie popołudniu 1-2 odcinki i się pośmiać, ale nie z tych, które się ogląda w 2 dni idąc spać o 4 rano mimo, że o 6 trzeba wstać.
Warto obejrzeć nawet tylko żeby się przekonać jak świetnym aktorem jest Song Ki Jung. Ja do tej pory się zastanawiam czy to scenarzysta (czy jak tam się nazywa ta osoba która pisze scenariusz) wymyślił te wszystkie teksty i wykreował tak genialną rolę czy też sam aktor sporo dorzucił i zmienił, bo nie wiem czy ktoś ma taką wyobraźnię żeby wymyślić taką postać, napisać jej dokładnie teksty i zachowania, żeby to wyszło aż tak dobrze. Szczerze mówiąc nie wiem czy dało się wykreować bardziej niezwykłą postać, która zaskakiwałaby oryginalnością na każdym kroku jednocześnie nie będąc śmieszną samą w sobie, a rozśmieszając widza do bólu. Jeśli ktoś zna podobnie ciekawą rolę to proszę o komentarz, chętnie obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones