PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839647}

See

7,4 8 199
ocen
7,4 10 1 8199
See
powrót do forum serialu See

W wielu momentach ciśnie się na usta: Co za bujda!
Modlitwy pani, jak to ktoś określił niedopchniętej, to szczyt absmaku i spaczonej fantazji antyreligijnej. Poza tym Haniwa mówi jak kretynka, zachowuje się jak kretynka, jej brat to jakiś skrzywdzony laluś, a tatuś, wędrowny reproduktor jest taki mądry, czegoś tam chce, tylko partoli wszystko koncertowo. Sam motyw podróży, jakichś mętnych zagadek, podpowiedzi, jest idiotyczny. Choćby lawenda kwitnąca zimą, czy tam wczesną wiosną. Pomimo tego, oglądałem serial z zaciekawieniem, a starcie w rzece było kapitalne. Momoa jakby urwał się z planu Frontiera, co mi akurat nie przeszkadza...

ocenił(a) serial na 6
Izukar

Mam takie same odczucia, aktorstwo leży i kwiczy w tym serialu. Jak już chcą tak na siłę wszędzie wciskać murzynów to nie mam nic przeciwko ale niech wezmą takich co potrafią grać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
InsanE_RabbiT

Dla twojej świadomości dzieciaku, powiem tylko, że z wieloma kolorowymi miałem okazję rozmawiać i w większości to normalni ludzie w przeciwieństwie do ciebie bo wszędzie widzisz rasizm, puknij ty się w łeb.

ocenił(a) serial na 8
Mazoch

Wow niema to jak sobie wbić gwóźdź do trumny …

ocenił(a) serial na 8
InsanE_RabbiT

Dobra inaczej Mazoch. Pisząc o "'Wciskaniu murzynów na siłę" przeanalizuj co w sformułowaniu jest rasistowskiego.
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Klopotliwy-Murzyn;17473.html
Jeśli nie jesteś w stanie dopatrzeć się tego masz kłopot.

"dla twojej świadomości dzieciaku" to ma znaczenie ? Na podstawie czego uważasz że dzieciak ? dlaczego używasz sformułowania dzieciaku jakby to było coś gorszego słabszego ?

Czas na twoje samozaoranie i przysłowiowy gwóźdź do trumny "z wieloma kolorowymi miałem okazję rozmawiać " prawdopodobnie rozmawiałeś nie majac bladego pojęcia o tym że ich obrażasz a osoby te były na tyle kulturalne że nie zwracały tobie uwagi na to że czują się obrażone.

Na Koniec pukam się w łeb za każdym razem kiedy taki impertynencki człowiek jak ty wywyższający się od każdego spektakularnie obraża wszystko i wszystkich dookoła absolutnie nie zdając sobie sprawy z tego że to robi.

Odpisz i zniknij oglądaj filmy ciesz się życiem. Postaraj się nie być rasistą

https://www.youtube.com/watch?v=u5ZUshzhMtc&list=FLCniPzqdb-N4WzY6t5tsqMQ&index= 91

InsanE_RabbiT

"Czas na twoje samozaoranie i przysłowiowy gwóźdź do trumny "z wieloma kolorowymi miałem okazję rozmawiać " prawdopodobnie rozmawiałeś nie majac bladego pojęcia o tym że ich obrażasz a osoby te były na tyle kulturalne że nie zwracały tobie uwagi na to że czują się obrażone."
Ja wiem, że to filmweb i tutaj pod każdym filmem musi być coś o rasizmie, ale dlaczego zakładasz, że Mazoch jakkolwiek obrażał swoich rozmówców? Samo słowo "kolorowi", podobnie jak "czarny", obecnie się zamerykanizowało i wielu używa go jako tłumaczenie "people of colour"/

ocenił(a) serial na 8
InsanE_RabbiT

Od dawna masz takie murzyńskie obsesje?

HRA

Pewnie śni co noc o kaszance

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
tebor88

Czarnoskóry. Miałeś na myśli?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
tebor88

Czytaj ze zrozumieniem od poczatku wątek :)

tebor88

Kretyn to zbyt delikatne stwierdzenie.

Mazoch

postacie grane przez "murzynów" są zagrane dobrze.

ocenił(a) serial na 9
Izukar

Zawsze pozostaje jeszcze Klan czy też Barwy Szczęścia. Brak murzynów i wartka akcja. Polecam Ci.

Cosmo_5

Jeszcze jakieś pozycje polecisz??

ocenił(a) serial na 9
tebor88

Prowokuj sobie gdzieś indziej. OK?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Izukar

No i wracając do tematu po tych wszystkich pyskówkach powyżej, film średniak, co do gry aktorskiej no to co tu wymagać wszyscy mają być ślepi więc to utrudnia oddawanie postaci aktorom oczywiście tym pro bo dzieciaki wypadają tak średnio.
Serial raz wciąga raz śmieszy i irytuje, moze dlatego , ze teraz panuje taka moda by kręcono seriale na kilku rezyserów naraz więc , któryś z nich nie wpasował się do klimatu i logiki.

Izukar

Jak zapomnimy że jest to o ślepcach to nawet nieźle, ale trzeba o tym zapomnieć bo inaczej bujda na resorach.

ocenił(a) serial na 5
Izukar

Serial niestety wykazuje cechy produkcji dla nastolatków. Rodzeństwo jest ewidentnie upośledzone. Dano im wzrok, odebrano rozum.
Serial ma jednak kilka ciekawych motywów i ciekawie zagranych postaci, więc daję niezwykle wysoką ocenę 6/10 (niezły), chyba że oglądając drugi sezon (jestem w trakcie) poziom głupoty mnie przytłoczy, wtedy trzeba będzie dać ocenę uczciwszą.

ocenił(a) serial na 6
per333

Właśnie tak. Ciekawym, czy dasz radę, bo ja po kilku próbach utknąłem gdzieś tam w trzecim odcinku 2. sezonu i nijak dalej nie idzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones