PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625740}

Scott i Bailey

Scott & Bailey
7,4 482
oceny
7,4 10 1 482
Scott i Bailey
powrót do forum serialu Scott i Bailey

Bardzo dobry serial BBC polecam

joannacwi

Zgadzam się. Angielskie produkcje mają zupełnie inna atmosferę od tych amerykańskich i powszechnych zarówno w kinie, jak i telewizji. W ich większości oprócz narracji, klimat tworzą krajobrazy, pogoda, wnętrza domów, a nawet urbanistyka charakterystyczna dla Wysp.

joannacwi

Pełna zgoda, wciąga na maksa. Aż dziw, że jakoś nigdy wcześniej o nim nie słyszałam ;)

pogodno_2

Zgadzam się ze wszystkimi w/w opiniami, zwłaszcza z kidd31. Oglądam go po raz kolejny, korzystam z licznych powtórek na BBC HD. Ma w sobie to, co mnie przyciąga do seriali-realizm, świetnie zarysowane sylwetki bohaterów pierwszego i drugiego planu (uwielbiam tych gości z komisariatu, pokazywanych często gdzieś tam w tle)., dbałość o szczegóły. które tworzą klimat. Przypomina mi tym moje ukochane seriale z dawnych lat- "Crime story" ,"Kojak" czy "Na południe". Bardzo podoba mi się w nim sposób ukazania głównych bohaterek oraz ich szefowej i relacji między nimi,zwłaszcza w pracy. Pozdrawiam miłośników serialu..

mulanowska

Tym bardziej cierpię, że nie mogę dopaść ostatniego sezonu ;)

pogodno_2

Ach,ja dopiero teraz zauważyłam, że serial ma już 5 sezonów! Oglądam go tylko na wspomnianym BBC HD, a tam powtarzają stale odcinki pierwszego (?) sezonu Czy kolejne są na podobnym poziomie?

mulanowska

Zdecydowanie tak, więc brak piątego sezonu trochę boli. Tzn., piątego po polsku, bo po angielsku sa chyba na YT.

joannacwi

Bardzo dobry serial, zgadzam sie, natomiast produkcja to nie bbc a itv ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones