Sandman
powrót do forum 1 sezonu

Słabiutki

ocenił(a) serial na 3

Serial jest słaby. Coś pokroju Lucyfera ale wszechobecni geje i lesbijki zabijają tą produkcje czyniąc z niej serialik propagandowy dla ocieplenia poprawności politycznej.
Gdzie nie nie spojrzysz zaraz pojawi się gej lub lesbijka lub inny trans.
Normalnie rzygać się chce tak nachalną genderofilią.
Jeden odcinek jeszcze jakoś dało się oglądnąć. Ten o śmierci, która oczywiście jest murzynką. No i średniowieczna Anglia w której jak każdy wie, z historii ciemnoskórych było multum.
Fabuła tak samo kiepska. Główny bohater cały czas jakby kija połknął.
Słabizna.

ocenił(a) serial na 8
Pawelec27

Przeczytaj komiks ignorancie.

ocenił(a) serial na 3
PanKotlecik

Żartujesz? Prawda? Komiksy to ja czytałem w przedszkolu.

ocenił(a) serial na 8
Pawelec27

Bąbelku, to nie jest komiks dla przedszkolaków... Dobrze, nie czytaj bo znowu poczujesz się jak przedszkolak. I tak nic nie zrozumiesz...

ocenił(a) serial na 8
Pawelec27

W przedszkolu to co najwyżej często srałeś a nie komiksy czytałeś.

ocenił(a) serial na 3
pawel051_fw

Komiksy są dla ludzi z deficytami wyobraźni, którym obrazkami nie tekstem trzeba ukazywać treść. Nie dla mnie.

ocenił(a) serial na 8
Pawelec27

A zdajesz sobie sprawę że film lub serial to też obrazki?

ocenił(a) serial na 3
pawel051_fw

Film to nie papier. Porównujesz czytanie książek z czytaniem komiksów? Komiksy to książki obrazkowe. W normalnych czasach gdy faceci nie chodziło w rurkach były przeznaczone dla dzieci ale czasy się zmieniły a faceci zdziecinnieli lub zniewiescieli.

ocenił(a) serial na 8
Pawelec27

Widzę prawdziwy męski maczo się wypowiada. Dobrze zgaduje, że jesteś wyborcą Konfederacji? Jak nie, to na pewno prawica lub jakieś organizacje narodościowe. Poza tym bardzo masz słabą wiedzę na temat historii komiksu i jej grupy docelowej. Ale co może wiedzieć pimpek 27-letni...

ocenił(a) serial na 3
pawel051_fw

Chyba żartujesz? Jesteś jednym z tych którzy we wszystkim widza politykę? Może po prostu przestań oglądać telewizję. Zapewniam, że Ci przejdzie :)
Historię komiksu znam od samej jej początku z praktyki, nie z teorii czy sieci. Zaczynałem jak w bibliotekach królował Koziołek Matołek i Tytus, Romek... Tak więc kolejna wtopa z tym twoim oznaczaniem wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones