Sandman
powrót do forum 1 sezonu

Serial próbuje wciskać ludziom ze 90% to czarnoskórzy oraz lgbt+ a wcale tak nie jest oni są mniejszoscia i nie ma co tak kłamać!to mocno obniza poziom serialu.
Nie przeszkadza mi to absolutnie gdy jest to podłoze fabularne lub w odpowiedniej mierze ale tutaj kazdy jest albo przy tuszy albo czarny albo trans albo homoseksualny..no błagam świat tak nie wygląda kto to wymyślił i kto dał zielone swiatlo tej produkcji to tak razi w oczy!!!

ocenił(a) serial na 8
KrytykFilmowy99

Argument, że świat tak nie wygląda w odniesieniu do serialu fantasy to zdaje się najwyższy możliwy komplement odnośnie jakości wizji twórców? Też sądzę, że to świetny serial :-)

ocenił(a) serial na 7
KrytykFilmowy99

Wypowiem się tu mimo iż komiksu nie czytałem (i serialu też nie oglądałem :D :D), ale z zaufanych źródeł wiem że w taki sposób te postacie zostały napisane przez samego autora komiksu - Neila Gaimana.

Jestem przeciwnikiem zmieniania wizji oryginalnego autora w ekranizacjach, więc tutaj wątki homoseksualne są jak dla mnie bardzo na plus. Skoro tak chciał autor to tak powinno być :)

ocenił(a) serial na 7
Dentarg

Wiem ze tak chciał autor ale to dla mnie mega na siłe i duzy - dla autora ale co kto lubi

ocenił(a) serial na 8
KrytykFilmowy99

Dlaczego? Bo tak wymyślił twórca. Przeczytaj komiks, ale, na białych, heteroseksualnych bogów, uwazaj!!! Tam też są geje i lesbijki! ZGROZA, ZDRADA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones