Sandman (2022)
Sandman: Sezon 1 Sandman sezon 1, odcinek 1
odcinek Sandman (2022)

Sen sprawiedliwych

Sleep of the Just 54m
7,4 1 109
ocen
7,4 10 1 1109
Sandman
powrót do forum s1e1

Pierwszy odcinek ogląda się rewelacyjnie. Każda scena ma znaczenie. Każda jest ważna i dobrze zagrana. Jeśli tego nie zepsują to będzie jeden z najlepszych seriali!
Nie czytałem komiksów. Ale sprawdzałem postacie i oczywiście widać netflixową politykę, ale jak serial dobry, to już przymknę oko (nie to co ostatni RE Remedium, czy Wiesiek)

ocenił(a) serial na 5
Waterlooo

proponuję przeczytać komiks

ocenił(a) serial na 9
wild_wolf

Lubię czytać komiksy (akurat Sandman umykał przez lata), ale w tym wypadku poczekam, bo wiem że zepsuję sobie odbiór serialu ;D

ocenił(a) serial na 7
Waterlooo

Serial robiło Warner Bros. Television Studios, Netflix ma tylko prawa do dystrybucji... To pewnie dlatego wszystko jest ładne i spójne, a Sandman nie jest lesbijką...

ocenił(a) serial na 5
Przemo__C.

Nie jest ani ładne ani spójne , JEST CAŁA MASA IDIOTYCZNEJ I NIKOMU NIE POTRZEBNEJ POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ , CAŁY WĄTEK CONSTANTINE POWINIEN WYLECIEĆ DO PIERWSZEGO KOSZA ,BO JEST ŻAŁOSNY I POD KAŻDYM WZGLĘDEM GORZEJ ZROBIONY NIŻ W KOMIKSIE , OCZYWIŚCIE ROLĘ MĘSKIE KTÓRE W KOMIKSIE BYŁY GENIALNE I ZAPADAŁY W PAMIĘĆ SĄ TERAZ ZASTĄPIONE DURNYMI KOBIETAMI KTÓRE ZJADŁY WSZYSTKIE ROZUMY , DIALOGI SĄ NA SIŁĘ POZMIENIANE ,SANDMAN W KOMIKSIE NIE PIEPRZYŁ SIĘ Z NIKIM , JAK CZEGOŚ POTRZEBOWAŁ TO TO ROBIŁ , TUTAJ MAMY CAŁY DEBILNY WĄTEK Z PANIĄ CONSTANTINE KTÓRA ROBI ŁASKĘ ŻE CHCĘ POMÓC ,ŻAŁOSNE.JEST WIELE RÓŻNIĆ ,TRZEBA MIEĆ MÓZG WIELKOŚCI JAGODY ABY TEGO NIE WIDZIEĆ.

Solaris_fw

Akurat jeśli chodzi o Constantine to o zmianie płci zaważył fakt braku praw do postaci, swoją drogą serial o Johnie powstaje.

ocenił(a) serial na 9
Solaris_fw

prrrt

ocenił(a) serial na 5
Waterlooo

TO ŻE KAŻDA SCENA MA ZNACZENIE , NIE ZNACZY ŻE JEST DOBRZE ZROBIONA.SERIAL DLA TYPOWYCH FANÓW I ZJADACZY NETFLIKSA , CZYLI DEBILI. NIE WIEM JAK MOŻNA SIĘ PODNIECAĆ SERIALEM NIE ZNAJĄC MATERIAŁU ŹRÓDŁOWEGO KTÓRY JEST ARCYDZIEŁEM. NO ALE MAŁO KTO DZISIAJ KTOŚ COŚ CZYTA ,OBRAZKI W CGI ŁATWIEJ SIĘ OGLĄDA.

ocenił(a) serial na 8
Solaris_fw

Chłopie, chyba leków zapomniałeś wziąć. Albo caps lock zepsuł ci się na klawiaturze.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 7
Waterlooo

Początek świetny. Końcówka mdława. Były tzw. momenty, ale były też zgrzyty. Ogólnie uważam, że to dobra rzecz (7/10), ale czegoś zabrakło by wywindować to dzieło ciutkę wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones