PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862320}

Sandman

The Sandman
7,1 23 754
oceny
7,1 10 1 23754
6,1 11
ocen krytyków
Sandman
powrót do forum serialu Sandman

Piękna gra aktoròw

ocenił(a) serial na 8

Serialowi daje 8/10 ,jest naprawdę dobry i miłośnicy gatunku muszą sobie zarezerwować czas bo ciężko będzie im się oderwać. Gra aktorska świetna ,a najwieksze wrażenie zrobił na mnie Sen czyli Tom Sturridge. Dawno już nie widziałem tak dobrego aktorstwa i takiej charyzmy , z pełną świadomością mogę go porównać do gry Heath'a Ledger'a w " Mrocznym Rycerzu " Nolana. Naprawdę majstersztyk .

ocenił(a) serial na 6
syrgyt1976

Serio?
Nudny trochę.
Kiepskie efekty specjalne zamiast autentycznych scenografii to też nie był najlepszy pomysł.
No i casting zupełnie nietrafiony.
Główny bohater przypomina Sandmana sylwetką, zgoda, ale jest tak apatyczny, że powieki opadają, gdy otwiera usta i zaczyna mówić. Cedzi te słowa jak Glemp/Duda. No masakra.
Reszta castingu też budzi wątpliwości.
Rozumiem, że twórcy chcieli zadbać o różnorodność rasową, ale to trzeba robić z głową. NP.
Kain i Abel - o ile mi wiadomo wywodzą się kultury judeo-chrześcijańskiej. Skoro tak, czemu grają ich Hindusi? Naprawdę nie ma aktorów w Palestynie i Izraelu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones