PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113509}

Samotni Strzelcy

The Lone Gunmen
7,2 684
oceny
7,2 10 1 684
Samotni Strzelcy
powrót do forum serialu Samotni Strzelcy

Odcinek 12

ocenił(a) serial na 7

Szkoda, że 12. odcinek nie doczekał się kontynuacji. 13 jest już zupełnie o czym innym, a nawet w X-Files rozwiązania nie było.

ocenił(a) serial na 7
czlowiekfrank

Właśnie skończyłem serial i odcinek specjalny i tam producenci mówili o urwanym wątku z tego odcinka. Kontynuacją jest odc. 15 Jump the Shark z 9 sezonu X-Files

Kai9

czyli ten odcinek Jump the Shark z Samotnych Strzelców i X-files to ten sam odcinek? bo mam go jako dodatkowy (i tak jest na wikipedii) i pamiętam sceny z niego, które były w X-files, ale nie jestem pewien, czy to identyczny odcinek.

_Bunuel_

wygląda na to, że to ten sam odcinek. jeszcze nie obejrzałem tego 12. odcinka, ale pewnie sobie powtórzę ten Jump the Shark.

_Bunuel_

obejrzałem cały serial i należy oglądać tak: na końcu odcinek 12 (All About Yves) i po nim ten Jump the Shark, bo ten odcinek kończy się (nie chcę spojlerować) sensownie, w kontekście całego serialu. oglądałem X-Files w 2015 roku i nawet zapomniałem jak skończyła się historia Samotnych Strzelców, choć oczywiście jak każdy ich lubiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones