PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655330}

The Pet Girl of Sakurasou

Sakurasō no Pet na Kanojo
7,8 1 751
ocen
7,8 10 1 1751
Sakurasō no Pet na Kanojo
powrót do forum serialu Sakurasō no Pet na Kanojo

ah, marzy mi się żeby Kanda był z Nanami. Tak, mimo iż widać, że Kanda będzie z Shiiną, to nadal w to wierzę. Shiina w ogóle mi nie przypadła do gustu już od samego początku.

ocenił(a) serial na 8
KaroDono

Nanami zawsze spoko :D Shiina nie jest zła, ale i tak Nanami bije ją na głowę. Szkoda że już po 2 openingu widać którą wybierze Kanda ;_;

Felix93

Najprawdopodobniej niestety. Nie musieli dodawać Shiny, bez niej byłoby lepiej. Nanami jest fajna, plus ma fajny głos. To nowa Seiyu.

The_Fallen

Bez głównej bohaterki? Chyba zdurniałeś.
I nie nowa bo starsza od pozostałych.

bastek66

No właśnie nowa durniu. Nie wmawiaj mi kiedy wiem lepiej.

A Shina nie jest fajna.

The_Fallen

Gówno wiesz. Jakoś nigdzie jej nigdzie nie widać.

I to gówno jakim była druga połowa była właśnie tak beznadziejna bo skupili się na gównianym underdogu, dodając sceny których nie było w oryginale.

Shiina to jedna z ostatnich dobrych rzeczy jakie tam zostały.

bastek66

Twoje pismo nie pozwala mi stwierdzić co chcesz mi powiedzieć. Dorośnij to pogadamy.

The_Fallen

Nie pismo tylko styl wypowiedzi i wzajemnie.

ocenił(a) serial na 7
KaroDono

widzę, że nie jestem jedyna. ogólnie nie lubię postaci w stylu Mashiro. przypominają mi głupiutkie laleczki niepotrafiące nic zrobić. plusem było to, że Shiina nie była jakąś arogancką i egoistyczną panienką. mnie jeszcze wkurzała Misaki, jeszcze bardziej nierealna postać niż Mashiro, dlatego jedynym związkiem, którego rozwój warto było oglądać był: Rita+Akasaka.

Aleksandra1880

Rita i Akasaka to jedna z lepszych par, które kiedykolwiek stworzono moim zdaniem. Są słodcy, mile się na nich patrzy, szkoda tylko, że cała seria zakończyła się bez większych fajerwerków ze strony ten pary. Mam nadzieję, że stworzą drugą serię i Akasaka zbliży się do Rity. Byłoby fenomenalnie.

ocenił(a) serial na 7
KaroDono

fakt, zakończenie było kiepskie, prawdę mówiąc jedyną sensowną końcówką był związek Misaki i Jina. wydaje mi się, że jest spora szansa na drugą serię, więc bardzo bym się zdziwiła, gdyby nie powstała.

ocenił(a) serial na 8
KaroDono

czy tylko ja nie lubię Nanami? Najwidoczniej... :c

ocenił(a) serial na 8
KaroDono

No i w sumie nie wybrał żadnej xD Będzie 2 sezon?

Felix93

Chciałbym aby był, ale tego nie wiem.

tajny3

jest zbyt wcześnie na spekulacje. Wszystko jest zależne od dochodów które wpłynęły z Sakurasou. Mimo wszystko trzymam mocno kciuki za drugi sezon, gdyż sądzę, iż nie wykorzystano całkowicie potencjału tego anime i twórcy owego tytułu mogliby co nieco jeszcze z niego wycisnąć :>

ocenił(a) serial na 7
KaroDono

Masz rację, nie wykorzystali w pełni potencjału tego anime. Głowna bohaterka, Mashiro była niedopracowana, a Kanda-kun dosyć często irytował mnie swoim zachowaniem. Przyznać jednak muszę, że jest to dobre anime i trzymam kciuki za drugi sezon.

Felix93

Mashiro i Sorata zostali parą w LN zanim anime się rozpoczęło http://i4.minus.com/iblUUoi4bJ29Eg.png
Po przeczytaniu spoilerów i fragmentów oryginały byłem wściekły co ta durna reżyserka odpi*rdoliła.
Mógłbym całą masę kretynizmów wypisać, które popełnili a które skreślają tą adaptację.
Jedyne co dobrego zostało w tym anime to Shiina, Rita i Ryounosuke.

ocenił(a) serial na 10
bastek66

Nie rozumiem trochę :/ Będzie 2 sezon? Ja się pogubiłem :P

NikczemnyPL

Nie ma szans

ocenił(a) serial na 10
bastek66

To jest bez sensu. Jeżeli dobrze policzyłem, nie zakończyli około 9 wątków :/

NikczemnyPL

Od tego jest materiał źródłowy - light novel, za dwa tygodnie wychodzi ostatnia.

ocenił(a) serial na 10
bastek66

Dobra, mam jeszcze jedno pytanie. Czy w tym ostatnim są zakończone te wątki, czy w poprzednich? Chyba się zabiorę za ich czytanie, ale gdzie znaleźć tłumaczenie...

NikczemnyPL

No pewnie będą. Na baka tsuki są pierwsze 4 przetłumaczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones