PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807008}

Safe

6,9 25 403
oceny
6,9 10 1 25403
Safe
powrót do forum serialu Safe

z początku jeszcze jest ok ale im dalej tym gorzej, za dużo wątków napchane w zbyt ciasną przestrzeń, ciągłe zwroty akcji są nużące a czasami wręcz śmieszne, zero napięcia... ot poniżej telewizyjnej średniej.

ocenił(a) serial na 6
brainwash216

na początku właśnie było spoko, ale później już ten wątek z tajemnicą matki i dziećmi które zginęły w pożarze był kiepski, mogli coś lepszego wymyślić

brainwash216

dokładnie takie samo wrażenie mam. Jeszcze pierwsze odcinki można było przełknąć ,ale później to tak jak już ktoś na forum napisał "trudne sprawy". Masakra ile można upakować w jednym serialu. Z trudem do końca dobrnęłam,ale nie wiem czy było warto.

brainwash216

Coben w każdej swojej powieści przeplata wątki. W każdej książce wiele się dzieje już od pierwszej strony, stąd nie dziwi mnie takie zastosowanie w scenariuszu. :)

brainwash216

Uważam to właśnie za zaletę, że nie jest rozwleczony na kilka sezonów a dzieje się wszystko szybko, zwroty akcji, co odcinek odkrywa się przed nami nowy wątek a całość fajnie się łączy. Mi taki sposób poprowadzenia serialu się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones