PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 171
ocen
7,5 10 1 72171
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Wiem, że powinno się podawać kogo aktor w serialu grał, ale nie wydaje wam się, że podanie Troian jako Alex Drake to przesada? Przecież to spojleruje caly serial. Ta postać pojawia się dosłownie w ostatnim odcinku i tylko w nim. Ktoś patrzy na aktorów i widzi, że gra 2 postacie i już wie, że będzie grała kogoś jeszcze i czeka na to cały serial. Bardzo łatwo jest wydedukować, że Spencer ma siostre bliźniaczke. Bardzo sie cieszę, że cudem nie zwróciłam na to uwagi. Zazwyczaj to robię, ale tym razem się jakoś zamotałam i nie sprawdzałam aktorów. Gdybym to zrobiła, ta informacja zniszczyłaby mi serial pod koniec oglądania go. Strach patrzeć nawet na aktorów, a myślałam, że tylko na zdjęcia i nieoznaczone spojlery w komentarzach. Usuńcie to!

ocenił(a) serial na 5
InuSama

Nie wierzę... Ale bym się wkurzyła gdyby coś takiego mnie spotkało, serial mam ze sobą, ale współczuję ludziom, którzy jednak weszli i to zobaczyli przed obejrzeniem.

ocenił(a) serial na 5
Tekashikika

*za sobą

ocenił(a) serial na 6
InuSama

Na szczęście nie zwróciłam na to uwagi. Podejrzewam, że jak ktoś oglądał na bieżąco, a nie jak ja, już po zakończeniu emocji serialu, to to nie było podane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones