PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473619}

Sąd rodzinny

3,2 7 457
ocen
3,2 10 1 7457
2,3 3
oceny krytyków
Sąd rodzinny
powrót do forum serialu Sąd rodzinny

"Sędzia" i "Sąd" to najlepsze seriale komediowe jakie lecą w obecnej ramówce. Te poważne miny, te emocje, i te realistyczne historie. Wiem, że to chała, ale i tak oglądam to dla beki. Które odcinki wywołały u was największe spazmy śmiechu i zażenowanie?

- jak nerd "pobił" dresiarzy, bo naczytał się komiksów. No przepraszam, ja sam czytam Batmany, Supermany i inne cośtam-meny, ale nie pier****ę
, że jestem bohaterem itp. Kto jest takim debilem, że po takiej lekturze coś jest takiego? Nic dziwnego, że komiksiarze są uważani za bezmógich bachorów.
- Gdy jakiś gogusiowaty laluś okazał się zdemoralizowanym mordercą jakiejś niuni - no comments!
- Jak ojciec próbował wziąć od matki dziecko, bo jutro umrze na raka. Ta jego wzruszająca mowa wywołała płacz. Ale śmiechu. Ile im płacą, zeby takie bzdury gadał.
- fanka disco polo zniszczyła samochód Dodopodobnej dziewczyna (wynika z tego, że każda blachar uwielbia disco polo i chodzi z pedziowatym wokalistą disco polo) Rafała, sorry - Dawida. Jego wygląd mnie rozwalił. Głupia fryzura, okulary, rozpięta koszula. Nie zapomnę, jak prokurator krztusił się ze śmiechu na wygląd tej rozprawy (swoją droga przypomina mi on Wojewódzkiego :P).
- mulat bijący swojego oprawcę. Oczywiście - czarni, prześladowani, biedni i poniżani, zdziwiłem się, że go nie uniewinnili. A oprawcy - pfff... mam uwierzyć, że taki lalusiek z ładnie przystrzyżonymi włoskami i tym głosikiem ma pakować na siłowni, być mistrzem w pływaniu i zarazem okrutnym rasistą?! Już bardziej pasowałby jakiś ogolony na łyso koks.

A wy jakie macie typy?

ocenił(a) serial na 3
P_L_

-SprawaJacka Kubowicza,oskarżonego o gwałt i zabójstwo 16 latki którą posówał.Dlaczego?Wytłumaczenie proste:"Nie chciała dać po dobroci to wziąłem siłą".Ten aktor grał tak że miałam wrazenie że oskarżony ma jakąś nerwice.
A tak biorąc całą sytuację na logike,czy jakaś galerianka/blahara albo inna puszczalska nie dałaby się przeleciec facetowi który ją sponsoruje,tylko dla tego że lubi ostry seks albo że jest impotentem?Wątpie.
Ps:Drogi założycielu tego wątku.Gdybyś mógł mi napisać kto grał tego oskarżonego będe wdzięczna.Napisz też jakąś sprawę,może inni się rozkręcą.xD

christinearron

Niestety nie wiem, kto kogo gra :(
Dzisiaj był śmieszny odcinek. Z państwem Kanalią yyy... Kanią, spierając o przywrócenie matce-narkomance (okazało się, że mąż ją wrobił) praw do córeczki, której tata i ciocia zrobili pranie mózgu. Aktorstwo mamusi powalające. A ten moment, gdy pełnomocnik ojca postanowił wyszedł z sali, tłumacząc się końcem pracy z Kanalią...to jest Kanią (prawdziwy powód - boże, czemu ja gram w takiej żenadzie?).

Swoją drogą Lipiński gra lepiej niż Wesołowska.

ocenił(a) serial na 3
P_L_

Śmieszna/głupia też była sprawa kiedy jakiś ojciec walczył o pozbawienie praw do córki matce.Na koniec okazało się że ta babka wykorzystuje małą do kradzierzy.To była jedna z głupszych rozpraw.

christinearron

Laska udawała, że jest w ciąży z kimś kogo poznała na wakacjach? "Pamiątka z wakacji" szukam tego od roku ;)

P_L_

Gra lepiej, zgodzę się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
P_L_

Szukam tego odcinka, kojarzy ktoś nr lub tytuł?

ocenił(a) serial na 3
P_L_

Nie pamiętam co to był za odcinek, ale była tam taka scena:
Świadek zeznaje na niekorzyść oskarżonej i na końcu powiedział tak:
"Podsumowując IMIE to dziwka i yyy (chwilka zastanowienia) zwykła szmata."
Cisza na sali, kamera na pysk oskarżonej, która udaje, że ją to zabolało, kamera na twarz sędziego, który bez żadnych emocji "zostaje pan ukarany karą porządkową", świadek spuszcza głowe jak małe dziecko i siada na miejsce.
Tego nie można opisać, to trzeba zobaczyć haha

użytkownik usunięty
bbksk

mozna to skads pobrac? cy jednak komus szkoda czasu na te wielkie poruszajaco-patetyczne pajacowanie?

ocenił(a) serial na 1

pobrać ? r u serious ? komu chciałoby się mieć tę chałę na dysku, o uploadowaniu nie wspomnę :] Bo po co marnować czas na wrzucanie czegoś co i tak nikt z własnej, nieprzymuszonej woli nie ściągnie :] Oczywiście każdą regułę popierają wyjątki, np takie jak Twoj post:P

ocenił(a) serial na 3
aqu32

Ja to czasem zastanawiam się czy scenariuszy tych odcinków nie pisał ktoś z Wenezueli ?

A co do odcinków 14 kwietnia na TVN7 leciała powtórka jednego z pierwszych chyba odcinków. Chłopak oskarżony o gwałt i zabicie dziewczyzny a później okazało się że to zrobił jej ojczym. Normalnie komedia stulecia. Wiecie skąd można ściągnąć ten odcinek ?

christinearron

Panie christinearronie, to odcinek 2, ale Sędzii AMW, można zobaczyć na freddisc, ale tam się zacina i czasem są reklamy

christinearron

Albo Pani christearron, no nieważne, to jest Sędzia Wesołowska i odc 2

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
P_L_

w poniedziałek chyba był odcinek, w którym 15-letnia dziewczyna chciała uciec od swojego odnalezionego po latach brata. co się potem okazało? że poznali się, zanim wiedzieli, że są rodzeństwem. "proszę sądu, ja spałam z własnym bratem!" myślałam, że padnę.

użytkownik usunięty
Narysowana

na necie widzialem jeden odcinek wiec jednak jest jakis maly kult wyznawcow tego epickiego sadowego dziela :)

Narysowana

Lol, serio był taki odcinek? XD

Megafil666

Serio :P Ale później okazało się, że jednak nie są rodzeństwem :D

Narysowana

A nie jednak to nie to

Narysowana

To był chyba sprawa Sarnowiczów

ocenił(a) serial na 4
P_L_

Spazmy śmiechu wywołuje u mnie Artur łata, ale on niestety bardzo rzadko bywał w rodzinnym. Za to jak już był to w sprawach nieletnich zawsze odnosił się do nich z takim lekceważeniem że aż był śmieszny ;]

ocenił(a) serial na 8
Andronika

pamiętam jak była sprawa takiej nieletniej Moniki która została oskarżona o zabicie swego dziecka...ale Artur sie na nią darł! normalnie nie chciałabym być na jej miejscu!

użytkownik usunięty
moniczka_28

No, oglądałem to, Artur słynie z tego, że matki zabijające dzieci traktuje BARDZO surowo. Ale Artur aż tak rzadko w Sądzie Rodzinnym nie bywał, w końcu brał prawie wszystkie sprawy nieletnich. Sobczak wystąpił tam tylko w kilku odcinkach(na palcach można policzyć)

ocenił(a) serial na 8

prokurator jest od tego by ścigać przestępców a nie od tego by głaskać oskarżonego po główce...artur Łata w roli surowego prokuratora jest idealny!!!!

moniczka_28

... To ty chyba nie widziałaś Manfreda Von Karmy z pierwszej części Ace Attorney.

P_L_

Taak , ostatnio był odcinek w sprawie o rozwód z powodu jakiegoś czarnego dziecka :D Było sobie małżeństwo , kobieta zaszła w ciąże , urodził sie czarny , mąż się wściekł . Okazało się, że to wina męża , bo spał z kobietą , która chwilę wcześniej spała z czarnym i się nie umyła a mąż przeniósł plemniki czarnego do swojej żony . Ahh , piękna historia .

Dark_Agatuta

Najlepszy odcinek sądu rodzinnego to sprawa Tomka Adamczyka, który razem ze swoim kolegą potrącił samochodem swoją nauczycielkę matmy, panią Chylińską. Najbardziej epickie w tym odcinku było to, jak rzekomo sparaliżowana Chylińska wstała z wózka inwalidzkiego i rzuciła się na świadka - dziewczynkę, która powiedziała, że ma nagrane na komórce jak Chylińska chodzi<3

komunistka

Niezłe jeszcze było w Annie Marii Wesołowskiej, jak jakiś koleś zabił dziewczynę. Oni byli razem i ona się z niego śmiała, bo miał przedwczesny wytrysk. Więc się w końcu w*urwił i próbował ją zgwałcić. Ale mu się nie udało :D
- No i ona zaczęła się znowu ze mnie śmiać, że mogę chodzić do Andrzeja na korepetycje, że jestem beznadziejny i że nawet nie umiem jej wsadzić. I ja chciałem jej pokazać, chciałem ją zgwałcić, żeby przestała się śmiać! ..... Ale znowu za szybko mi poszło! I wtedy ona znowu zaczęła się ze mnie śmiać! Wziąłem kamień i zacząłem tak walić tym kamieniem w jej głowę...
TO BYŁO NIESAMOWITE! <3

Dark_Agatuta

Dark_Agatuta, pamiętasz może który to był odcinek z tym czarnym dzieckiem?

ocenił(a) serial na 8
P_L_

Mi się Sąd Rodzinny jak i Wesołowska podobają. Nie zaprzeczę niektóre sprawy są błahe czy śmieszne i nie każdy rodzi się z talentem aktorskim.
Ale jak natrafiam na odcinek gdzie młoda osoba zabija (lub pobija itp) kogoś z rodziny z powodu 20 złotych czy że powiedziała to lub tamto to come on.

P_L_

Najlepsze sprawy:

- szef zostaje zgwałcony analnie dildem przez swojego podwładnego, który zazdrości mu powodzenia na imprezach
- dresiarz zamieszany w pobicie wyraza skruche i nadaje na swojego szefa
- sprawa młodego podglądacza, potem okazało się ze pukał się z sąsiadką. Miał 16 lat :D

ocenił(a) serial na 3
tearofmankind

Czasem wydaje mi się że Artur jest strasznie nie obiektywny.

1. Było kilka odcinków w których przyznawał prawa do opieki nad dzieckiem nie ojcu, ale matce, która ewidentnie nie radziła sobie z wychowaniem dziecka.

2 Albo taki grubasek, który omal nie zabił starszego brata, który się nad nim znęcał. Arturek kazął umieścić go w poprawczaku ok. Ale kiedy słuchałam uzasadnia wyroku to byłam zażenowana. Chłopak miał trafić do poprawczaka bo był zakochany w lasce brata, więc wg Arturka chciał zabić brata bo zazdrościł mu dziewczyny, popularności i sukcesów w sporcie. A tego, że brat się nad nim znęcał i był na granicy wytrzymałości w ogóle nie było wzięte pod uwagę.

Czasami wydaje mi się, że ja była bym lepszym sędzią niż Anna i Arturek.

christinearron

1. No niestety polski ustawodawca faworyzuje matkę w tym aspekcie i tutaj granice swobodnego orzekania doznają pewnego ograniczenia. Zapewne orzekł jeszcze dozór kuratora albo właściwego ośrodka.

2. Niestety nie widziałem tego odcinka i ciężko mi wyrokować. Liczy się motyw danego czynu, być może tutaj przeważyły pewne okoliczności.

Generalnie program jest prowadzony zgodnie z procedurami co cieszy(patrząc na prawo agaty i chodzących pełnomocników po sali... masakra), a sprawy realistyczne.

ocenił(a) serial na 3
tearofmankind

"1. No niestety polski ustawodawca faworyzuje matkę w tym aspekcie i tutaj granice swobodnego orzekania doznają pewnego ograniczenia. Zapewne orzekł jeszcze dozór kuratora albo właściwego ośrodka."

Właśnie sęk w tym, że nie orzekł żadnego nadzoru kuratora. Przynajmniej w większości przypadków o których pisałam.

ocenił(a) serial na 3
tearofmankind

Dzisiaj była powtórka tego odcinka o grubasku, który chciał zabić starszego brata. I podtrzymuję swoje zdanie co do uzasadnienia wyroku....sędzia był nieobiektywny.

ocenił(a) serial na 6
christinearron

Oglądałem niedawno, zgadzam się w pełni... Zresztą wyraził na rozprawie skruchę.

tearofmankind

Który to był odcinek o tym 16 letnin podglądaczu? Ten odcinek był mega śmieszny jak matka darła sie na tą sąsiadkę :)

aturi

Tak, pamiętam. Ale nie pamiętam numeru, bo to leciało dawno.

ocenił(a) serial na 10
tearofmankind

To będzie cud jeżeli coś przeczytasz, jeżeli pamiętasz coś więcej o tym pierwszym odcinku to napisz XD nie mogę znaleźć na necie

użytkownik usunięty
P_L_

Cały ten serial jest śmieszny. najbardziej bawią mnie głębokie przemowy po ogłoszeniu wyroku. Sędzia wygłasza tkliwą mowę, pouczając wszystkich dookoła. Śmiech na sali.

Dlaczego śmieszny? Mi się podoba mowa końcowa sędziego. Mówi prosto z serca. Wyczytałam, że sędzia w tym serialu ogłasza z głowy nie ma napisanej mowy końcowej w scenariuszu.

ocenił(a) serial na 3
ewelina1000

Głupota. Lipiński wykazuje się chwilami rażącymi brakami obiektywności. Ocenia fakty w sprawie subiektywnie a nie tak jak powinien obiektywnie. Ja była bym lepszym sędzią od niego. A on? Powinien wrócić na studia albo do szkoły bo do tego faktu mało się nadaje.

P_L_

Zamknij się, jesteś idiotą.

P_L_

Najlepszy był odcinek o tym, że była sprawa rozwodowa - mąż się znęcał nad żoną, żona romansowała z psychologiem. A psychologiem okazał się "gruby Benek" - "kolega" męża z podstawówki, nad którym mąż się znęcał. Niezła była z tego beka.

P_L_

- odcinek 76, Michał Królikowski
- odcinek 54, Tomasz Radwan
- nie znam
- odcinek 95
- tutaj numeru nie pamiętam, nieletni Mariusz Obagwe

P_L_

Odcinek numer 163 - rozwodzi się małżeństwo. Żona chce rozwodu, bo mąż pije i się znęca, jednocześnie romansuje z psychologiem. Psychologiem okazuje się "gruby Benek" - kolega męża ze szkoły podstawowej.

ocenił(a) serial na 10
P_L_

Dodam jeszcze odcinek 201, sprawa Moniki Lwowskiej która oblała swoje dziecko gorącym mlekiem. Dziewczyna miała 16 lat a zrobiła sobie bachora z 20-latkiem mając 14. Ten 20-latek wyglądał co najmniej na 35 xD Miał 18-letnia żonę, która miała fryzurę a'la Karen, z nią też miał bachora oczywiście. Na koniec jeszcze wyszło że z jakąś 17tka sobie zrobił xD ta Karen nieźle się biła i wyzywała innych w sądzie. A matka Moniki nazwała ją menelka i puszczalska xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones