PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 566
ocen
8,0 10 1 46566
7,9 8
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Rzym

ocenił(a) serial na 10

Trzy razy w odstępie czasu powracałam do serialu. Wspaniale zrealizowane i najmniejsze znaczenie dla mnie mają fakty historyczne, ale to , że one stały się kanwa cudownych przyjaźni, poświęceniu i lojalności.

czarali

W wakacje przypomnę sobie ten serial ponownie. Nie wiem który raz z kolei :-)

ocenił(a) serial na 9
czarali

znakomity serial, też niedawno obejrzałem całość po raz trzeci, Pullo i Antoniusz najlepsi ;-)

czarali

Pierwszy raz obejrzałam serial podczas przygotowań do świąt Wielkanocnych i tak już zostało. Oglądam go rokrocznie z ogromną przyjemnością.

Gewka

Doskonałe wyczucie czasu;) Rzym miał zostać założony 21 Aprilusa 753 pne.

ocenił(a) serial na 10
czarali

Fakty historyczne są jak najbardziej prawidłowo ukazane. Jedyne przekłamania są związane z koniecznością uproszczenia spraw politycznych oraz dopięcia wątków. Gdyby chcieć ukazać czasy przed i po zabójstwie Cezara z takimi szczegółami, jakie dotrwały do naszych czasów w przekazach historycznych, mielibyśmy komisję śledczą i Modę na Sukces w jednym z dziesiątkami osób wplątanych w główne wątki. Nawet niezwykle dokładne olbrzymie powieści Coleen Mc Colough upraszczają pewne rzeczy. To paradoksalne, ale koniec Republiki, to jeden z najlepiej opisanych okresów w historii z uwagi na wydarzenia i osoby, które wpłynęły na losy świata oraz źródeł , które przetrwały..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones