PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 566
ocen
8,0 10 1 46566
7,9 8
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Jaka scena najbardziej zapadła wam w pamięć?

Bo mi uwolnienie Ireny, po czym strzaskanie głowy jej ukachanego przez Pullo.

ocenił(a) serial na 8
valgard

O, fajne pytanie.

1. Zasztyletowanie Cezara. Jedna z najbardziej upiornych scen śmierci jakie widziałam.

2. Walka na arenie, "XIII!", a zwłaszcza widok ich dwóch schodzących razem z areny.

3. Ostatnia scena pomiędzy Niobe i Vorenusem i jej samobójstwo.

4. Scena w ściekach (Pullo i Oktawiusz torturują i zabijają ojca dziecka Niobe).

5. Śmierć narzeczonego Eirene.

6. Egzekucja Wercyngetoryksa.

valgard

Walka na arenie Pullo i jego okrzyk XIII , łzy w moich oczach się pojawiły

ocenił(a) serial na 9
hendo

tak,mi też ta walka i schodzenie ich dwóch z areny

valgard

...mi natomiast podobała sie scena batalistyczna miedzy odziałami Oktawiana i Antoniusza przeciw repuplikanom Brytusa i Kasjusza. Szkoda jedynie, ze w filmie jest tak mało takich momentów.

Drugim momentem jest samobójstwo Antoniusza przy asyście Worenusa-gest bardzo wymowny.

aetius_2

Zapraszam na: http://www.serialrzym.fora.pl/

użytkownik usunięty
aetius_2

Sceny, o których tu wspomnieliście, rzeczywiście były świetne, ale mnie poruszyła jeszcze jedna. Nie wiem dlaczego, ale zmroziło mnie jak Brutus powiedział coś w stylu "Matko, Cezar nie jest już moim przyjacielem".

ocenił(a) serial na 10

Najlepsza scena gdy podczas bitwy pod Fillippi obserwujący bitwę
Oktawian pyta Antoniusza: "Czy wiesz co się dzieje?" ,a ten odpowiada: "Nie mam pojęcia" :)

ocenił(a) serial na 9
Dienekes

Ja najbardziej lubie scene na morzu jak tryton "może tytusomi obciągnąć" :DDDD

ocenił(a) serial na 9
valgard

Mnie chyba najbardziej poruszyły dwie sceny. Pierwsza to oczywiście wkroczenie Lucjusza na arenę, a druga..."ukaranie" Gai za nieposłuszeństwo przez Pullo. To była jedna z najbardziej gorących scen, jakie widziałam, a jednocześnie wzbudziła we mnie bardzo negatywne emocje. Ogólnie drugi sezon był świetny- o wiele ciekawszy i bardziej dynamiczny;)

ocenił(a) serial na 10
valgard

Bitwa pod Filippi . Scena gdy Brutus rzucił się z mieczem na żołnierzy i po prostu odbił się jak marionetka od tarczy i dźwięk uderzonej blachy. Dało mi to do myślenia jak trudno było walczyć z cohortą legionistów zasłoniętych stalową ścianą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones