PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 566
ocen
8,0 10 1 46566
7,9 8
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

To jest jakieś nieporozumienie

smokexthat

To fakt.
Kleopatrę rewelacyjnie zagrała ponętną Leonor Varela w słynnym miniserialu z gwiazdorską obsadą z 1999 r pt. "Cleopatra".

zob. http://www.filmweb.pl/serial/Kleopatra-1999-31000

ocenił(a) serial na 8
Rott

Leonor była w tym serialu absolutnie PRZEPIĘKNA, ale jej gra aktorska była śmieszna, nazbyt teatralna i sztuczna, kiepska była tam również sama postać Kleopatry. W sumie, sam serial również był nie najlepszy, dobre są tam tylko sceny romantyczne na babski wieczór z winem i czekoladą :D

smokexthat

W ogóle się z Tobą nie zgodzę, uważam że aktorka została dobrana idealnie, bo ta prawdziwa wcale nie była pięknością jak to przestawiają filmowcy. Według mnie u Lyndsey Marshal wszystko się zgadza wygląd, głos wszystko pasuje ;-)
Pozdrawiam

smokexthat

ale durny tekst... skąd wiesz, jak wyglądała naprawdę? :D Bo moim zdaniem historycy mooocno przesadzali z jej urodą. Prędzej łowiła tych mężczyzn charakterem i kasą. Poza tym, jak na owe czasy, myślę, że aktorka by się spodobała, tym bardziej z tytułem Królowej i sakiewką wielkości skarbca ;)

martynique_90

Zwłaszcza sposób w który chodziła, jakby miała traktor między nogami. Świetne.

smokexthat

za bardzo się czepiasz :) Co to w ogóle za różnica, chodzi przecież o historię. Jak chcesz ładniejszą Kleopatrę, to Angelina wkrótce ją zagra. Ciekawe czy będzie lepsza, skoro już wybrzydza że włosów do roli nie zetnie, bo Kleopatra 'straci na zmysłowości' (przy okazji doskonale ukazany obraz dzisiejszych ideałów, którymi kierują się również ludzie na tym forum/stronie).

ocenił(a) serial na 10
martynique_90

racja są kobiety które są normalne z wyglądu ale mają jakiś magnetyzm... a te 10/10 często to wydmuszki :3

ocenił(a) serial na 8
martynique_90

Całkowicie się z Tobą zgadzam że to nie była na pewno biała Europejska bogini piękności jak ja pokazują w większości filmów.

smokexthat

Zgadzam się w całej rozciągłości i nie chodzi mi nawet o jej wygląd, ale o to jak przedstawili od początku jej postać: cwaną, infantylną gówniarę...
Masakra.

ocenił(a) serial na 8
smokexthat

Oto Twoja bogini piękności
https://imperiumromanum.pl/wp-content/uploads/2016/12/Kleopa...
Nad wyglądem osób z przed tysięcy lat pracują nie tylko historycy ale też i naukowcy. Dzięki technologii wiemy np. jak wyglądał Jezus który wcale nie wyglądał jak długo włosy Europejczyk tylko jak typowy Żyd z kręconymi krótkimi włosami ale to już w naszym kraju rzecz nie do przyjęcia więc chociaż może Kleopatra.
https://s3.viva.pl/newsy/wizualizacja-wygladu-jezusa-493095-...
Moim zdaniem w tym serialu widziałem najlepszą Kleopatrę.

ocenił(a) serial na 8
smokexthat

No, tylko że Kleopatra była brzydkim bazylem, ale dobrze się dymała, ekspercie historyczny. Właśnie dobrze ją odwzorowali.

pliseq

a ty wydymal bys brzydka? Bo ja nie.

ocenił(a) serial na 8
alexandre_cour

Zależy jak brzydką i ile bym wypił, gdybym wiedział, że dostanę za jej wydymanie cały Egipt, to nie widzę problemu. Można się przemęczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones