PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810037}
7,1 35 634
oceny
7,1 10 1 35634
7,1 20
ocen krytyków
Russian Doll
powrót do forum serialu Russian Doll

Rewelacja

ocenił(a) serial na 9

Być może to nie serial dla wszystkich, ale dla mnie był wspaniały-fajny delikatnie mroczny klimat,z nutką oryginalności no i genialna Natascha Lyonne w roli głównej! Kto zna z OITNB ten wie że można się zakochać

pinkagr

Po obejrzeniu tego serialu osobiście przestałam rozumieć zachwyt nad Natashą, imho jej gra aktorska niczym nie różni się od tej z "Orange..." a jeśli aktor gra tak samo, to nie jest dobry

użytkownik usunięty
iowa87_filmweb

Dokładnie. Dwa różne światy, ten sam styl gry. Kompletnie niewiarygodny w tym wypadku. Przy tym tajemnicą dla mnie pozostanie, gdzie tu oryginalność po Dniu Świstaka, który w jednym filmie zawarł więcej inteligentnej analizy i zwykłego jaja, niż cały ten serial.

ocenił(a) serial na 9
pinkagr

Ona po prostu gra jedną rolę, ale robi to tak fantastycznie, że mimo tego jest genialną aktorką. To jak zagrała Nicky w OITNB to mistrzostwo świata.

ocenił(a) serial na 8
pinkagr

Jeśli ktoś lubi klimat pętli czasowych, to powinien być bardzo zadowolony. Ja jestem zachwycony.
Jakościowo coś pomiędzy wybitnym "Dniem Świstaka", a bardzo dobrym "Na skraju jutra".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones