PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810037}
7,1 35 656
ocen
7,1 10 1 35656
7,1 20
ocen krytyków
Russian Doll
powrót do forum serialu Russian Doll

Wytrzymałam piętnaście minut? Czy warto się przełamać i do niego wrócić? Czy lepiej odpuścić... Pomóżcie

ocenił(a) serial na 10
anoddly121

Tak, od 6 odcinka sie rozkręca

ocenił(a) serial na 5
LenaEvaMad

Serial ma 8 odcinków. Zamulaj 6 odcinków żeby serial się rozkręcił na 2 ostatnich, bez sensu...

anoddly121

Man ten sam problem. ..

ocenił(a) serial na 10
polakosz

Moim zdaniem cały serial jest świetny, po prostu pod koniec sie rozkręca i uważam za fajne że wszystko co zdarzyło sie wcześniej ma powiazanie z "finałem"

ocenił(a) serial na 7
anoddly121

Jeśli "nie wytrzymałaś" to nie polecam, bo serial jest świetny od pierwszych minut. Widocznie nie Twój klimat.

użytkownik usunięty
Lady_Lazaruss

Potwierdzam :)

ocenił(a) serial na 5
anoddly121

Też tak miałem nie dałem rady.

ocenił(a) serial na 4
anoddly121

Dalej ta sama nuda i odstręczające, groteskowe postacie. Zapomnij.

ocenił(a) serial na 8
anoddly121

moim zdaniem rozkreca się pod koniec 2 odcinka

***uwaga spojler***



gdy w ostatnich sekundach 2 odcinka odkazuje się w pętli czasowej jest uwięziona tez druga osoba i oboje poznają się w windzie.

anoddly121

Nie nie warto :-) Szkoda twojego czasu.

ocenił(a) serial na 3
anoddly121

Szkoda czasu, cokolwiek zaczyna się dziać w połowie, a faktycznego tempa nabiera w dwóch ostatnich odcinkach, przy czym i tak jest to toczenie gówna przez żuka gnojarza. Już lepiej zrobić sobie powtórkę "Na Wspólnej".

ocenił(a) serial na 5
anoddly121

Nie warto.
Dotrwałam tylko dlatego ze Netflix ma funkcję przewijania w podglądzie

ocenił(a) serial na 8
anoddly121

oceniłaś Mode na sukces na 10 i lost na 9, także nie ma o czym mówić

xVolR_

toż LOST to propagator seriali jakie znamy obecnie, spokojnie jakaś wysoka nota mu się należy, porwał miliony

xVolR_

z sentymentu :)

xVolR_

Lost to jeden z najlepszych seriali ever :D

anoddly121

ludzie przesadzają z tym 6 odcinkiem :) ja na początku też sie nie mogłam wczuć, myslalam czemu tyle nad tym zachwytu? trzeba sie wkrecic, przezcy odcink, dwa. Potem jest coraz ciekaiwej.

anoddly121

Ja musiałam mocno przeboleć pierwsze dwa odcinki, później było już całkiem spoko, a dwa ostatnie - sztosik. :) Myślę, że warto dać szansę.

ocenił(a) serial na 9
anoddly121

Jeśli lubisz motyw "pętli czasowej" to pewnie że warto. Serial ma ładnie porozmieszczane akcenty, zwroty akcji, solidne zakończenie i przyjemny przekaz. Oczywiście bohaterka irytuje cały czas. Po obejrzeniu serialu będziesz miał uwagi, ale to ciekawa propozycja.

ocenił(a) serial na 1
anoddly121

Chciałam zrobić to samo, ale i tak nie miałam nic lepszego do roboty, a oceny dość wysokie i obejrzałam do końca. Nie polecam. Może i kogoś klimat, ale z pewnością nie mój i nie wniósł nic wartościowego do mego życia :) 1/10

ocenił(a) serial na 7
more_amore

A może ci podpasuje ten film i wniesie coś wartościowego do twego życia.
https://www.filmweb.pl/film/Gulczas%2C+a+jak+my%C5%9Blisz-2001-31881?ref=ls_d_0_ gulczas

kalifkol

bez złośliwości.

ocenił(a) serial na 7
anoddly121

A gdzie tu złośliwość ? Wyszedłem tylko z propozycją.Dwie kawy i dwie wuzetki I co jeszcze?!

kalifkol

komuś nie podoba się coś co mnie się podoba, na stos!!!!1111

ocenił(a) serial na 6
anoddly121

Serial miewa przynudzające momenty, ale przez jakieś 80% jednak nie nudzi, a niekiedy nawet i wciąga.

użytkownik usunięty
anoddly121

Chyba za młoda jesteś, w serialu wspominają o 4 wymiarach i serialu "Columbo". Niedawno spotkałam kolesia który nie wiedział kim był Peter Falk. To świadczy o tym, że ten serial nie jest dla każdego.

ocenił(a) serial na 10
anoddly121

warto:-) polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones