PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708318}

Rush

7,7 6 157
ocen
7,7 10 1 6157
Rush
powrót do forum serialu Rush

Chciałam obejrzeć ten serial, ale widzę, że zakończyli go na pierwszym sezonie. Czy kończy się on jakoś sensownie? Podomykali wątki? Czy jednak zakończenie jest z jakimś clifhangerem i będzie mnie szlag trafiał, ze nie ma drugiego sezonu i nic nie wiadomo? Bo takiego czegoś nie cierpię i jak coś to wole nie zaczynać :) Czy warto więc zaczynać?

karolinex

Można, ale potem proponuję obejrzeć serial Lucyfer z 2016. Właściwie niewiele się różni a aktor nic nie zmienił w kreacji swojej postaci. Mnie się średnio podobało, ale o gustach się nie dyskutuje.

Paraves

Dzięki za odpowiedź :) Lucyfera oglądałam. Właśnie zastanawiałam się nad tym Rush

karolinex

skończyłem na 5 odcinku, więcej nic nie podpowiem.
Pozdrawiam, bez odbioru.

ocenił(a) serial na 8
karolinex

Jak najbardziej można obejrzeć. Też się nad tym zastanawiałem czy jest sens, ale szczerze powiedziawszy kiedy oglądałem finał sezonu miałem wrażenie jakby twórcy kręcili go wiedząc już o tym, że nie będzie kolejnego, bo w zasadzie wszystkie wątki zostały pozamykane - i co ważne - pozamykane sensownie. Ciężko mi nawet wyobrazić sobie o czym mógłby być drugi sezon kiedy na koniec pierwszego dostajemy odpowiedź jaki los czeka większość głównych bohaterów.

A co do samego serialu to niesamowitym dla mnie jest, że tak mierny serial jak Lucyfer dostaje 3 sezony a następnie zostaje przejęty przez Netflixa na następna, a Rush który pod względem rozpisania scenariusza i bohaterów stoi conajmniej o półkę wyżej - ląduje w koszu po zaledwie jednym sezonie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones