PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107489}
8,0 722
oceny
8,0 10 1 722
Rurōni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan
powrót do forum serialu Rurōni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

Powiem tyle,że SAMURAJE SĄ CUDOWNI!!! KOCHAM JAPONIĘ I ANIME!!! no to by było na tyle :P
Film jest cudowny.... lecz mimo wszystko wolę Ayashi no Ceres :P

użytkownik usunięty
Milly

samuraje są super!!! a wszelkie anime to już są wogule cuda!!! a na razie moim marzeniem jest zobaczyć Kenshina bo nie widziałam:(

ocenił(a) serial na 10
Milly

Co ma wspólnego Kenshin z Ayashi no Ceres? Przecież tam nie ma samuraji :P
Ale zgadzam się. Ayashi no Ceres też wymiata :) Polecam.
Kenshin jednak podbił moje serce i jest to moje ulubione anime wszechczasów ^^

ocenił(a) serial na 8
rokusan

Co prawda nie jest to moje ulubione anime, ale jest w ścisłej czołówce. Szkoda tylko, że trochę pokpili sprawę w 3 sezonie oraz nie zekranizowali reszty mangi - wątku związanego z pierwszą żoną Kenshina i epilogu historii Kenshina i Kaoru.

ocenił(a) serial na 10
milkaway

Wątek Tomoe i Kenshina oraz historia dlaszego życia Kaoru i Kenshina jest w OVA'ie ;) Jeśli o to Ci chodziło :D Polecam;)

ocenił(a) serial na 8
rokusan

OVek nie widziałam, bo czytałam opinie, że są depresyjne, no i rysowane inną kreską. Chciałabym raczej zobaczyć dalszy ciąg w stylu tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
milkaway

Tak do najszczęśliwszych nie należą i są o wiele bardziej brutalne niż serial. Kreska mnie akurat się podobała bardziej niż ta serialowa, no ale to kwestia gustu.

ocenił(a) serial na 10
Milly

Tak, dokładnie - samurajowie są cudowni <3 Kenshin ♥♥♥ A co dopiero w filmie <3 <3 <3 Takii boski ;)

Pearl158

Jej postać jest też w grze Guilty Gear https://www.youtube.com/watch?v=xQMNbdsnxPk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones