PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007455}

Rozterki Fleishmana

Fleishman Is in Trouble
7,6 2 622
oceny
7,6 10 1 2622
6,5 4
oceny krytyków
Rozterki Fleishmana
powrót do forum serialu Rozterki Fleishmana

Rozterki o przemijaniu

ocenił(a) serial na 8

Widzę, że serial nie ma jeszcze wątku ani opisu więc dodam to co ja z niego wyniosłam. Opowiadany jest z perspektywy Liby, matki i żony, byłej pisarki z wielkimi ambicjami, kiedyś ostrej i niezależnej, teraz zrezygnowanej i przytłoczonej nudną codziennością przedmieść. Elizabeth zaczyna jednak od przeprowadzenia nas przez rozgrywająca się właśnie historię swojego przyjaciela ze studiów, który po latach rozłąki kontaktuj się z nią z powodu problemów z byłą żoną i dziećmi. Tytułowy Fleishman po latach pełnego kłótni i różnic zdań małżeństwa rozwodzi się i wynajmuje małe mieszkanie w centrum miasta. Sposobem na pozbycie się samotności stają się przelotne romanse, trwają jednak do momentu, gdy z powodu braku kontaktu z byłą żoną musi na pełen etat zająć się dziećmi, stawić czoła lekarskiej karierze i odnowić dawne przyjaźnie.
Ogólnie całkiem przyjemny do oglądania serial. Nie ciągnie się, ale też nie spieszy, pozwala przemyśleć sprawy które dręczą bohaterów. Duży nacisk kładzie na poczucie samotności i konsekwencje, odnajdywanie siebie i rolę podejmowanych w młodości decyzji.

użytkownik usunięty
PiesMyesa

Kolego gdzie ogladasz ten serial?

ocenił(a) serial na 8

Ja oglądałam przez VPN, ale powinien być już dostępny na Disney +

użytkownik usunięty
PiesMyesa

Nie ma na disneyu jeszcze. Dzieki za odpowiez.

ocenił(a) serial na 9
PiesMyesa

Niesamowite, że jestem w swoim życiu w takim momencie, w którym monolog z końcówki ósmego odcinka jest jakby napisany dla mnie. Dokładnie targają mną te same emocje, jak można być tak nieszczęśliwym mając prawie wszystko... Świetny serial

Idol85

Też się popłakałam. Prawdziwe i świetnie napisane. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
zgarbik

Genialny serial. Aż zakupiłam powieść, na podstawie której został nakręcony. Ciekawe czy dialogi też będą takie błyskotliwe, czy to kwestia świetnie napisanego scenariusza. Co nie zdarza się często... Ostatni odcinek wbija w fotel.

IdaListopadowa

Im bliżej końca tym serial zamieniał się w zupełnie inną opowieść, która zapowiadała się po pierwszych odcinkach. Bardzo zaskakujące jak staje się głęboki i nakłania do rozmyślań. Finał jest fenomenalny

ocenił(a) serial na 9
PiesMyesa

Świetny serial, tempo rozwoju ma podobne jak Fleabag, gdzie początkowe odcinki to jazda bez trzymanki i satyra na współczesnych nowojorczyków, a koniec to totalna, głęboka rozwałka emocjonalna. Dla osób w okolicach czterdziestki myślę że ostatnie odcinki będą znaczące i do wielokrotnego obejrzenia - tak jest gęsto od spostrzeżeń które warto wziąć na warsztat.
Świetnie aktorsko, Danes i Caplan zrobiły coś niesamowitego. Jestem pod dużym wrażeniem, jak dawno po obejrzeniu serialu. Brawo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones