Rozdzielenie (2022)
Rozdzielenie: Sezon 1 Rozdzielenie sezon 1, odcinek 9
odcinek Rozdzielenie (2022)

Nasze ja

The We We Are 40m
9,1 890
ocen
9,1 10 1 890
Rozdzielenie
powrót do forum s1e9

Jestem w połowie sezonu i "czym zajmuje się ta firma" najbardziej mnie intryguje. Ciekawość mnie zżera na tyle, że jestem skłonna do rezygnacji z dalszego oglądania, jeśli odpowiedź brzmi "nie". Proszę bez spoilerów, tylko "tak" lub "nie".

KaroPanikaro

Nie. Szczerze, to strasznie się ciągnie ten serial.

ocenił(a) serial na 9
KaroPanikaro

Jednoznacznie na pewno nie, wciąż możemy tylko zgadywać. Ale nie rezygnuj! Serial naprawdę wart jest jak mało który gryzienia palców w oczekiwaniu na kontynuację. A jeśli jednak zrezygnowałaś, może poczekaj na drugi sezon i wtedy - jeśli tam się coś wyjaśni - spróbuj dać mu jeszcze jedną szansę...?

ocenił(a) serial na 10
KaroPanikaro

Nie. Jak możesz to poczekaj te kilka lat az wyjdą wszystkie sezony. Nie bedziesz tak cierpiec
w oczekiwaniu.

KaroPanikaro

Ale tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia. To mogłaby być korporacja od czegokolwiek - istotne jest samo ukazanie mechanizmów korporacji. Jeżeli nie wyjaśnią, co właściwie robi Lumon, to niczego to nie zmieni, a nawet będzie lepiej - Lumon będzie się jawił jako jakaś nieokreślona, zła, być może mająca wszędzie swoje macki korporacja o mrocznych zamiarach, co moim zdaniem ma w serialu o wiele lepszy efekt, niż gdyby powiedzieli wprost, czym Lumon się zajmuje, i tym samym zdarli część tajemnicy.

ocenił(a) serial na 10
KaroPanikaro

Przecież pod koniec sezonu jest kilka razy pokazane, że jest to firma farmaceutyczna, a jej głównym produktem jest ów chip.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones