PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=878161}

Rozdzielenie

Severance
8,4 29 164
oceny
8,4 10 1 29164
8,2 17
ocen krytyków
Rozdzielenie
powrót do forum serialu Rozdzielenie

Twórcy mieli świetny motyw przewodni, jednak go zmarnowali. Serial został poprowadzony według jednego z najgorszych schematów. Materiał na trzy odcinki został rozciągnięty do dziewięciu. Mamy pierwszy ciekawy odcinek. Potem siedem nudnych, maksymalnie rozciągniętych odcinków. Na koniec znowu jeden ciekawy odcinek. Tu jednak pojawia się największa zbrodnia, jaką dotychczas widziałem w serialach. Ostatni odcinek oczywiście kończy się cliffhangerem. Ale nie takim zwykłym. Oj nie. Tu jest osobny cliffhanger dla każdej postaci i każdego wątku. Niestety schemat moich emocji w trakcie oglądania tego serialu to: zaciekawienie -> nuda -> wściekłość. Jeśli ktoś nie chce poczuć tego samego, to odradzam oglądanie. Przynajmniej dopóki nie wyjdzie i skończy się następny sezon.

lsr9

Ten serial bardziej niż dla fabuły ogląda się dla klimatu - a przede wszystkim - dla niesamowitej gry aktorskiej. Ja tam się cieszę, że faktycznie fabułę na 3 odcinki rozciągneli na 9, bo był czas chłonąć klimat i zachwycać się reżyserią, zdjęciami i grą aktorską.

ocenił(a) serial na 7
GR0SZ_ek

A ja nie ale to dobrze. Gdybyśmy byli wszyscy tacy sami to byłoby nudno.

ocenił(a) serial na 6
GR0SZ_ek

Racja jest jak d.. każdy ma swoją. Mnie też nie przypadł do gustu, straszni się dłuży, bardziej do gustu przypadł 1 sezon naszego rodzimego serialu ,,Kruk'', tam było faktycznie zaskoczenie, to jest poprostu nudnawo. Niby praca ofiana tajemnicą, temat niezły ale podane w formie która mnie nudziła.

ocenił(a) serial na 5
lsr9

dokładnie, strasznie się ciągnie, ten serial to taki jeden odcinek Black Mirror rozciągnięty na siłe na 9 nudnych odcinków, oczywiscie żeby było miejsce na homo wątek lpgt :)

lsr9

musieli przeciez przy produkcji odhaczyc na checkliscie wszystkie inkluzywne punkciki i temu zamiast contentu masz nawtykana cala mase wokowatych pierdow, ktorych rownie dobrze by moglo nie byc. caly ten sezon mozna by skompresowac do 2-3 godzin i zrobic film zgodny ze scenariuszem a nie korporacyjna checklista poprawnosci politycznego mainstreamu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones