PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680676}

Romans

The Affair
7,5 18 302
oceny
7,5 10 1 18302
7,9 7
ocen krytyków
Romans
powrót do forum serialu Romans

lobster roll

ocenił(a) serial na 7

Jestem po obejrzeniu odcinka 8 sezonu 4 i trochę nie rozumiem sensu odcinka 2. Może niby to jeszcze potem jakoś rozwiną, ale teraz mam wrażenie, że kompletnie bez sensu rozgrzebywali temat sprzedawania lokalu czy co oni to chcieli zrobić, po to tylko, żeby potem już do niego nie wracać tylko (UWAGA SPOILER) za jakiś czas uśmiercić Alison. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że twórcy tego serialu są niekonsekwentni i już nie chodzi w im o to, aby coś ludziom przekazać tylko, o to żeby naklepać jak najwięcej odcinków. Smutne. No chyba, że ja czegoś nie rozumiem...

ocenił(a) serial na 9
monciak99

Gdyby nie było tematu sprzedaży lokalu to ja bym się zastanawiała: czemu on jeździ po całych stanach zostawiając lokal? skąd ma w ogóle na to pieniądze? w późniejszych odcinkach nie wracali bo nie było do czego, lobster sprzedany, zarobił na tym nieźle, ma jeszcze jakiś dochód z franczyzy, nie martwi się o nic. Ja to tak rozumiem, chyba, że coś przeoczyłam.
SPOILER
W ostatnim odcinku z dnia na dzień wyjechał z córką, gdybym nie wiedziała o sprzedaży lobstera i korzyści finansowych z tego, też myślałabym, że to bez sensu, jak może wszystko rzucić i jechać..

ocenił(a) serial na 7
La_Boca

Hmm no, to w sumie racja, twoje wyjaśnienie ma sens. Tylko ja jakoś do końca nie zaskoczyłam czy on to w końcu sprzedał, czy nie. Tz. no rozumiem, bez sensu mieliby o tym nie wiadomo ile rozprawiać, ale jakoś wydawało mi się, że oni tylko o tym gadali, ale nic ostatecznie nie ustalili. Może coś przeoczyłam albo założyłam, że skoro ciągle są jakieś wątpliwości to jednak w ostatniej chwili zmienią decyzję. No, ale rozumiem - to nie był jakiś super mega ważny wątek więc po co mieli go jakoś w nieskończoność ciągnąć.

ocenił(a) serial na 8
monciak99

SPOJLER!!!!

SPOJLER!!!!

SPOJLER!!!


Akurat wątek sprzedaży jest dość ważny dla późniejszych wydarzeń. Nie tylko chodzi o Cole'a, ale i o Alison.
Moim zdaniem, watek ten służy temu, aby podtrzymać wersję jej planowanego samobójstwa. Sprzedali Lobbster Roll, a ona za swoją część założyła fundusz dla córki. Tym działaniem utwierdziła policję w przekonaniu, że planowała się zabić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones