Rojst
powrót do forum 2 sezonu
ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 8
marlakjohn

Z.. z.. z.. zgadzam się :D

ocenił(a) serial na 9
marlakjohn

T... t... t... trudno nie ro... ro... rozje*ać systemu gdy jest się cholernie dobrym a... a... aktorem

ocenił(a) serial na 7
killfrenzy8282

Najlepsza rola w całym serialu, super realna. Gratuluję aktorowi.

ocenił(a) serial na 8
dominada

zgadzam się w zupełności. Świetna rola. Bohater trochę tajemniczy, trochę jakby wycofany. W pierwszych chwilach mamy wątpliwości dot. powiedzmy jego bystrości. Ale Simlat z każdą minutą świetnie buduje swoją rolę, dowiadujemy się coraz więcej o jego bohaterze, zaczynamy go lubić a pozniej nawet podziwiac.

ocenił(a) serial na 7
Cezary_Olszewski_filmweb

Dokładnie tak.

Cezary_Olszewski_filmweb

Oj tak, pełna zgoda! Jeden z nielicznych aktorów, ktory nawet w słabych produkcjach nie rozczarowuje. Do tego mam wrażenie, że wydobywa swoją grą same dobre cechy u innych aktorów, którzy mu partnerują. Stworzył bardzo udany duet z Rożczką, świetnie się to oglada. Sama postać tez intrygująca, ciekawa, inna.

Cezary_Olszewski_filmweb

Myślicie, że serial będzie w telewizji (a nie tylko na Netflixie)? Czy Piotr Fronczewski i Andrzej Seweryn dobrze zagrali role macho?

dominada

Rola Simlata
Super! No ale ja nie moge patrzec na tego Ogrodnika w tym sezonie…..

ocenił(a) serial na 7
okidokinaobloki

Mnie drażniła Różczka, jakoś nie byłam w stanie kupić jej w tej roli. Ale sezon drugi zdecydowanie należał do Simlata.

ocenił(a) serial na 9
marlakjohn

Wygląda na to, że Seweryn i Ogrodnik w obecnym sezonie dostali wytyczne, aby zrobić tło dla postaci Różczki i Simlata

ocenił(a) serial na 9
korneliacor

dokładnie

ocenił(a) serial na 10
korneliacor

Simlat p po pp ozamiatał :D

ocenił(a) serial na 8
marlakjohn

Zgadzam się w 100% Był idealny. Cieszy mnie też "powrót" Różczki do grania w czymś poza szitami dla biomasy TVN. I nie to, że mi to przeszkadza - niech tam KTOŚ gra ale jej po prostu szkoda, za dobra jest.

ocenił(a) serial na 6
marlakjohn

Łukasz Simlat udowodnił po raz kolejny, że jest fantastycznym aktorem. Podoba mi się jak zbudował tę postać. Zdecydowanie mocna część serialu.

ocenił(a) serial na 9
samsara_fw

Mistrzostwo z jego strony. Dobry pies, a przy tym ile śmiechu z jego jąkania. Postać przez duże"Pe"

ocenił(a) serial na 7
marlakjohn

tez sie zgadzam ale moim zdaniem jednak zle przedstawiony,jako postac i charakter bardzo na plus,moze to zle zabrzmi ale w sensie "fizycznym" to tragedia,rozumiem starszy kryminalny,ale tutaj przesadzili,on ledwo sie poruszał :) ale caloksztalt na plus

ocenił(a) serial na 4
marlakjohn

Może i roz*ebał ale to "zacinanie się" nie wychodziło mu wcale.

marlakjohn

już któryś film widzę że gra smutnego, styranego życiem gościa z pesymistycznym podejściem, który cynicznie podchodzi do wszystkiego. Nie jest to złe, ale zaskoczyłbym się bardziej gdyby spróbował też wyjść poza taki schemat.

ocenił(a) serial na 8
G3n1usz

On właśnie był szczęśliwy, miał swoją Krysie, chciał się tylko wykazać po nieudanej sprawie. Nieszczesliwa to była Różdżka,sama,bez wsparcia matki. Jak to Mika powiedział, cygańska lesba

paulael

wiesz co, może i na potrzeby filmu i tej roli był szczęśliwy na swój sposób, ale takich osób na świecie raczej nie ma. Każdy jak coś dostaje to potem chce więcej, a on tu gra takiego że na niczym mu nie zależy a robi niewygodne dla człowieka rzeczy i ma szare życie. Ja wolę jednak role jak ktoś trzyma się blisko rzeczywistości i czujesz że tak naprawde mogłoby być plus w dodatku jesteż pod wrażeniem że ktoś krok po kroku do czegoś dochodził. Po prostu dla mnie rola Simlata jest przeciętna - smutny, cyniczny, na niczym mu nie zależy i taki bidulek, który osiąga małe sukcesy wpływające znacznie na życie innych. Taki schemat zauważyłem w jego rolach.

ocenił(a) serial na 10
G3n1usz

Bo taką ma aparycje
Biznesmenów grał nie będzie

ocenił(a) serial na 8
marlakjohn

zaskoczeni tą rolą chyba nie oglądali Brzyduli2

ocenił(a) serial na 9
MocnyVito

No właśnie, o co chodzi, etatowy jąkała seriali?

ocenił(a) serial na 8
marlakjohn

Praca, ale i pasja

ocenił(a) serial na 8
szela81

Najlepszy tekst sezonu!!!

ocenił(a) serial na 8
szela81

Najlepszy tekst sezonu!!!

marlakjohn

W pierwszym odcinku błąd- miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego to twór powstały na mocy ustawy z 2003 roku, wcześniej byl to miejscowy plan ogólny

ocenił(a) serial na 8
geolog_michal

Jest sporo takich niedociągnięć, jak zwykły przechodzień dzwoniący na pogotowie z komórki czy Dobrowolski wybierający się na spotkanie z marszałkiem (reforma administracyjna to 1999 r.).

ocenił(a) serial na 7
geolog_michal

Chyba nie masz racji. Najpierw był Dekret z dnia 2 kwietnia 1946 r. o planowym zagospodarowaniu przestrzennym kraju, potem ustawa z dnia 12 lipca 1984 r. o planowaniu przestrzennym i ustawa z 7 lipca 1994 roku o zagospodarowaniu przestrzennym. A to założenia jednego z nich: “Planowe zagospodarowanie przestrzenne przeprowadza się na podstawie planów: krajowego, regionalnych oraz miejscowych, opracowywanych zgodnie z wytycznymi polityki gospodarczej Państwa”. Mój ojciec budował dom w latach 80. Do pozwolenia miał załączony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

marlakjohn

Należała mu się ta pralka!

ocenił(a) serial na 9
marlakjohn

Odnoszę wrażenie, że on udawał jąkałę. Wspomnijmy scenę jak wyłączył mikrofon na przesłuchaniu Raptora, łyknął wódki i zaczął płynną mową mu grozić. On albo udawał, albo bez alkoholu nie umiał się wypowiedzieć.

ocenił(a) serial na 10
marlakjohn

skradł wszystkim

ocenił(a) serial na 6
marlakjohn

Jak to Simlat ma w zwyczaju ;)

ocenił(a) serial na 7
marlakjohn

Ba...ba...ba...bardzo dob...rze zagrał.

marlakjohn

Naprawdę pokazał że można grać kogoś a nie w kółko te same miny. Taki był niby nieogarnięty na początku, potem ta scena jak zwabił Raptora, riposty, no było kilka solidnych scen.
Dla takich ról warto oglądnąć ten serial.

marlakjohn

Czy warto zobaczyć ten serial?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones