Rojst (2018-2024)
Rojst: Sezon 3 Rojst sezon 3, odcinek 6
odcinek Rojst (2018-2024)

odcinek 6

58m
8,0 534
oceny
8,0 10 1 534
Rojst
powrót do forum s3e6

Wkurzł mnie

ocenił(a) serial na 10

brak jakiegoś podsumowania co ze wszystkimi było dalej, taki jakiś nie wiem 5 min. epilogu. Że Wanycz i Zarzycki pili razem wódkę, Zarzyczki wrócił do redakcji, Mika łapał groźnych gangusów, gruby wrócił za biurko itp itd. Takie miałkie to trochę było.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
Robert831231

Oni w tym sezonie prawie wyautowali Zarzyckiego i Wanycza. Na ekranie ich tyle co nic a Zarzycki przy minimalnym czasie antenowym w pojedynkę wykiwał cały gang.

ocenił(a) serial na 10
reese

I tym razem nie musiał wyskakiwać przez okno. Ale chowanie z tyłu naczep jednak przez lata opanowane do perfekcji :D

Robert831231

Wanycz pojechał do Niemiec, dowiedział się, że Elsa nie żyje, za to poznał swoją córkę. O Zarzyckim nic nie wiadomo, Jass wróciła do Warszawy, Mika poszedł na emeryturę, Gruby po śmierci Dzidzi i przejściu Miki na emeryturę został głównym śledczym na komendzie.

ocenił(a) serial na 10
xavi91

A kierownik 2.0 stał się lepszym kierownikiem od kierownika 1.0 :D

ocenił(a) serial na 10
xavi91

Bardziej mnie zastanawiają Ci drudzy gangusi, którzy ponoć byli gorsi od Hanysa i jego ekipy. I wg mnie śmiało gdyby chcieli wrócić, to np coś jeszcze w tym świecie może powstać.

ocenił(a) serial na 8
Robert831231

Wątek gangusa ze słomką w nosie też przemilczany, a w teorii Zarzycki mógł mieć przez to problem, bo to on go porwał i związał (ale jak? Chyba nie było pokazane). Ze nikt się Hanysem nie zainteresował to druga sprawa.

ocenił(a) serial na 9
macdre

Porwanie Hanysa było pokazane, obserwowała to fryzjerka z samochodu, tylko nie było wtedy widać, że to Zarzycki, bo miał kaptur na głowie.

xavi91

Mika nie poszedł na emeryturę, przecież po śmierci siostrzeńca postanowił nadal pracować w policji.

ocenił(a) serial na 9
xavi91

Przecież jest scena gdzie Mika mówi że kto będzie bandziorów łapał więc postanowił zostać w policji.

xavi91

Zastanawiam się skąd ELSA wiedziała, że to córka Wanycza... Skoro wielokrotnie została zgwałcona w obozie. Chyba, że już wcześniej wiedziała że jest w ciąży.

ocenił(a) serial na 10
Zlotowlosa15

Też mnie to zastanawia, może chciała mu powiedzieć jakby razem odjechali.

ocenił(a) serial na 8
Robert831231

to będzie w czwartym sezonie / albo jakimś spinoffie.

ocenił(a) serial na 10
rafalhirsch

Mam nadzieje że jakiś dobry kryminał jeszcze w tym świecie i z bohaterami powstanie. Żal się z nimi było rozstawać.

ocenił(a) serial na 7
Robert831231

Mogli by pociągnąć w stronę nowego kierownika i rozbudować ten wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones