Rodzinka.pl
powrót do forum 3 sezonu

Kto się cieszy, niech się wpisze!
Ja już się obawiałem, że powstanie kolejna część tego nudnego serialu..

ocenił(a) serial na 6
mateuszek99

na szczęście powstanie 15492024 odcinek M jak Miłość...

diabol44

na serio nie będzie trzeciego sezonu? podaj link do tej informacji, albo coś

ocenił(a) serial na 6
Lunona_2

ja czytałem gdzieś, że ma być tylko przerwa, wejdzie jakiś nowy serial(nie wiem na jak długo), lecz po jego zakończeniu rodzinka ma być znów kontynuowana

ocenił(a) serial na 3
mateuszek99

oby to była prawda

ocenił(a) serial na 9
misior823

Co wy macie do tego serialu? Przecież on w 90 proc.jest kierowany do dzieci może są wątki dla dorosłych serial jest dla dzieci.Lepiej to ujmę dla rodziny.

ocenił(a) serial na 3
lukaszbukasz

no właśnie do dzieci i to mnie przeraża, bo nie widziałem jeszcze tak wulgarnego i tak złego serialu dla dzieci

ocenił(a) serial na 9
misior823

O boże przesadziłem ale to serial dla hm... rodzinki!

ocenił(a) serial na 3
lukaszbukasz

nie przesadziłeś , jest dozwolony od 12 lat

ocenił(a) serial na 9
misior823

O ja pierdziu no to supertata też jest od 12 lat a przecież to to też film familijny

misior823

jeżeli myślisz że serial wychowuje dzieci to sie grubo mylisz, największy wpływ na dzieci mają sami rodzice i atmosfera w domu.
co do rodzinki.pl powróci za rok (jesienna ramówka 2012)

ocenił(a) serial na 3
apukm

tata, mama i tv/internet - tak się teraz wychowują dzieci

misior823

Tak, zgadzam się. ALE jeżeli dziecko ma w domu dobry przykład, wie co jest dobre a co złe, wie na co sobie może pozwolić, to spędzanie godzin przed komputerem czy telewizorem nie wpłynie na jego decyzje (te ważniejsze decyzje). Nie traktujmy dzieci jakby były ciemnymi istotami.

ocenił(a) serial na 3
apukm

nie są ciemne, są chłonne

misior823

są chłonne i to bardzo, mogą chłonąć wszystko, dobre zachowanie i złe oczywiście, ale tu znowu powracamy do funkcji rodziców/rodziny (i wyuczonej w nich reakcji na to ewentualne ZŁO).
Błędne koło?

ocenił(a) serial na 7
misior823

Wolałabym, żeby moje dziecko oglądało powtórki "Pełnej Chaty" niż SERIAL DLA DZIECI "Rodzinka.pl"...

laleczka874

rodzinka.pl jest dla dzieci powyżej 12 lat, nie histeryzujmy

ocenił(a) serial na 7
apukm

Apukm, z pewnością zdajesz sobie sprawę jak w dużej części rodzin ludzie zwracają uwagę na znaczek z wiekiem dostępności dla dzieciaków. Nie mówię tu o swojej rodzinie.

laleczka874

to już chyba nie jest problem serialu.
Są filmy, w których leje się krew, jest za dużo scen miłosnych a mimo to są "dozwolone od lat 12" takie dopiero bałamucą dzieci.

ocenił(a) serial na 3
apukm

takie sie bardziej nadają dla dzieci, bo widać tam na widelcu co złe a co dozwolone

misior823

w takim razie współczuję twoim dzieciom, które zapewne będą poznawały świat poprzez oglądanie filmów, bo wtedy dopiero nauczą się, co jest dobre a co złe. to ci dopiero!

ocenił(a) serial na 3
apukm

hahaha ja współczuje dzieciom oglądającym rodzinkę

użytkownik usunięty
mateuszek99

haha to nie ciesz się za wcześnie...serial znika tylko na jeden sezon - Wiosna 2012 - wtedy będzie emitowany nowy serial "Ja to mam szczęście", a na jesień Rodzinka.pl powraca, co mnie bardzo cieszy.

ocenił(a) serial na 1

NOOOOOOOOŁŁŁŁ!! <ironiczny krzyk>
Czyli nie będzie końca?
Powtórzę:
NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mateuszek99

mateuszek99 idź oglądać 43224 odcinek m jak miłość albo trudne sprawy, a potem idź się lecz dziecko neostrady.

ocenił(a) serial na 7
Docent_4_fw

mateuszek - każdy ma swoje typy, nie rozumiem, co to za szyderstwa - czy ktoś każe Ci to oglądać? przecież nie ma przymusu.
ja oglądając to, odnajduję 90% sytuacji, które znalazły się w mojej rodzinie. i z tego co wiem, to nie tylko mojej, połowa znajomych tak sie deklaruje. a jakoś wyszliśmy na ludzi, możesz mi wierzyć.

i patrząc na to z psychologicznego punktu widzenia - to nie psuje dzieci. raczcie zauważyć, że tak jest w życiu - jest 50% szans, kto zostanie wykiwany - rodzic lub dziecko.
moim zdaniem bardzo dobra komedia, scenariusz napisany dość realistycznie - jak mówię, co chwila się czegoś doszukuję znajomego.

pannaphi

pannaphi masz 100% rację ten serial tratuje się z przymrużeniem oka bo to jest komedia. A mateuszek99 wylewa swoje frustracje bo Kożuchowska odchodzi z m jak miłość :D mateuszek99 pozostaje ci tylko błagać rodziców żeby odłączyli ci neostradę, bo ja już nie mogę wyczytywać tych bzdur które tutaj wypisujesz. Ja nie cierpię tego pier******go m jak miłość a mimo to nie wypisuję na forum tego serialu jaki to on jest beznadziejny, głupi itp.

ocenił(a) serial na 7
Docent_4_fw

i w tym momencie brakuje mi facebook'owego 'lubię to'. ;>
zdecydowanie podpisuję się pod Twoją wypowiedzią, Docencie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mateuszek99

To idealnie dowodzi że jesteś dzieckiem neo: NOOOOOOOOŁŁŁŁ!! <ironiczny krzyk>
Czyli nie będzie końca?
Powtórzę:
NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!" A po za tym skoro nie lubisz tego serialu to po co bez przerwy tu wchodzisz? No rzeczywiście m jak miłość ma super fabułę po prostu zajebistą ;D

ocenił(a) serial na 10
mateuszek99

to poco ogladasz jak ci sie ten serjal nie podoba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones