PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 663
oceny
7,1 10 1 111663
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Który bohater najbardziej was irytuje?

ocenił(a) serial na 9
fanpolskichseriali

Tomek ;p Chodzi aby po domu jakby mu się nic nie chciało ;))

anetka5000

przyjaciółka Natalii .. :)
wkurza mnie ;] !

użytkownik usunięty
rachel_mcadams

Mnie też przyjaciółka Natalii.

ocenił(a) serial na 8

przyjaciólka Natalii i sama Natalia ;P

użytkownik usunięty
Agnieszka1851

Wszyscy siebie warci.

ocenił(a) serial na 6

prawda:)

ocenił(a) serial na 6
anetka5000

wydaje mi się że na tym jego rola polega. gra typowego nastolatka któremu nic się nie chce robić. jest bardzo naturalny i jak dla mnie okej,

fanpolskichseriali

Pomimo, że lubię Kożuchowską, to chyba ona mnie najbardziej irytuje. Momentami gra bardzo sztucznie. A co do Tomka, drażni mnie jego bezczelne zachowanie w stosunku do rodziców, rozumiem, że mu się nic nie chce, że się buntuje, ale to jak w którymś odcinku rzucił brudne gacie, mamie na twarz, było przesadą.

ocenił(a) serial na 5
Camilla3

Nie no z tym buntem to normalnie wygrałaś. Heh nieźle się uśmiałam.

fanpolskichseriali

przyjaciółka Natalii, a z domowników - Kuba, bo dokucza Kacprowi strasznie :P

MsJustysia

Kuba jest własnie najlepszy! :D :D
a denerwuje mnie taa, przyjaciółka Natalii oraz.. Natalia ;P

ocenił(a) serial na 4
fanpolskichseriali

Kożuchowska i Karolak. Bezsprzecznie.

ocenił(a) serial na 6
fanpolskichseriali

Dzieciaki jedynie dają radę aż dziwne, że prezentują się lepiej od "aktorów". Tomek właśnie najlepszy bo gra takiego typowego nastoletniego "przymuła".

użytkownik usunięty
fanpolskichseriali

Obejrzałam przed chwilą kilka skeczy na YT, serial ogólnie należy chyba do tych lepszych i nieco mniej sztucznych, niestety jednak już zdążyłam wyłowić, kto mnie irytuje - ten najmłodszy dzieciak. Wiem, że wszyscy się tu nim zachwycają, ale ja po prostu nie znoszę takich małych rozpieszczonych gnojków z "rozkosznymi" głosikami. Ale w sumie nie jest źle - serial ma chyba odzwierciedlać fajne życie klasy średniej wyraźnie wyższej w dzielnicy willowej, i chyba dość dobrze mu się to udaje. Wychowanie bezstresowe, grzywki emo, pełny luzik, umiarkowany humor. Można obejrzeć w ramach relaksu.

wkurzająca jest Natalia
Tomek jest fajny.Kuba też bo wkręca Kacpra

Yvonne_6

Mnie też najbardziej denerwuje Tomek wystarczy obejrzeć kilka odcinków żeby wiedzieć dlaczego. A jeśli chodzi i Kacpra to nie mam nic do niego najlepszy zaraz po Kubie tylko scenariusz dla niego jest dziwnie napisany nie zachowuje się na swoje 7 lat tylko na 4 lub 5....

ocenił(a) serial na 1
Matusek17

Ten najstarszy, Tomek chyba. Ma te 17 (gra chyba 15) lat a zachowuje się jakby miał 12. I w ogóle strasznie wkurzający i sztucznie gra. Reszta jakoś ujdzie.

ocenił(a) serial na 9
fanpolskichseriali

Kuba i Natalia.

fanpolskichseriali

przemądrzały pan Karolak ( mym zdaniem) , najmłodszy i ten jego śmiech ( mym zdaniem?) , najstarszy buntownik , który jeżeli czegoś nie chce to nie zrobi i już ( mym zdaniem) .. swoją drogą ciekawe , że ów serial to kolejna historyjka o rodzince która jakby nie patrzeć ( w ekran) do rzeciętnych nie należy ( Xbox 360 , czy pozwolenie sobie na ostrygi , czy kawior)

ocenił(a) serial na 8
hut334

Zdecydowanie Kuba... Wydaje się być strasznie zarozumiały (i nie mówię tu o kreowanej przez niego postaci, ale samym aktorze jako takim).

Malaa_Mi

Mnie najbardziej denerwuje ten Kaćper ,rozpieszczony bachor i tyle

ocenił(a) serial na 9
Mrozor18

zdecydowanie Tomek.

ocenił(a) serial na 8
claus

Aż jestem w szoku, że Tomek ;p Mnie najbardziej wkurza Kuba ;p

ocenił(a) serial na 9
siasiarzyna

może dlatego, że jestes dziewczyną... ;-)

ocenił(a) serial na 6
Mrozor18

Prawda!

Malaa_Mi

mnie też

ocenił(a) serial na 6
asdew

Mnie również

hut334

Mieszkam na wsi zabitej dechami i skoro ostatnio jadłam małże, kawior albo łososia to znaczy że jestem bogata?

dusia204

a ilu to narzeka to narzeka na biede , również mieszkam na wsi to znaczy i że jestem biedny?

ocenił(a) serial na 1
hut334

Nie wiem kto powiedział temu dzieciakowi "naśladuj śmiech Woodiego Woodpeckera", ale to była bardzo zła rada.

ocenił(a) serial na 6
fanpolskichseriali

Zdecydowanie Pani Kożuchowska, która gra strasznie sztucznie!

ocenił(a) serial na 7
skarpetka_55

Tomek!

użytkownik usunięty
fanpolskichseriali

Lubiłam kiedyś ten serial. Teraz z perspektywy czasu wydaje mi się strasznie śmieszny. Kożuchowska zawsze mnie denerwowała (prosimy o kartony), Kacper - wszyscy mówią jaki on cudowny, ale ja w nim nic ciekawego nie widzę, Tomek laluś z grzywką, a Kuba praktycznie niezauważalny, bo jedna połowa nastolatek kocha Kacperka, a druga zaś Tomusia. Karolaka za to lubię :D

zdecydowanie Tomek - rozmemłany przymuł. no ale taka ma role, wiec widac dobrze gra, bo jego postac denerwuje.

ocenił(a) serial na 5
Oprah11

Zgadzam się z Oprah. Tomek jest zamulony ;p

ocenił(a) serial na 8
Oprah11

100% racji. Tomek jest straszny. reszta obsady(tudzież charakterów) jak dla mnie rewelacyjna. a Kożuchowska i Karolak są idealni do roli.

ocenił(a) serial na 5
aduska001

Właśnie:) Uważam też że Kuba i Kacper są lepszymi aktorami od Tomka mimo że on jest starszy. Oni mają z reguły trudniejsze dialogi, a Tomek to taki bez życia jest ;/

użytkownik usunięty
fanpolskichseriali

Najmłodszy syn, średni syn, przyjaciółka Natalii, Natalia.

Tomek i Karolak są za******ści i oni sprawiają, że film jest zabawny.

tomek karolak to jedna osoboa.

użytkownik usunięty
aew4334555

Tomek - ten najstarszy syn

Karolak - jego ojciec którego imienia w filmie nie pamiętam

hehe no przeciez wiem;p
tomek i ludwik
pozdro

ocenił(a) serial na 5
fanpolskichseriali

Kuba mnie strasznie denerwuje...


Edit:
Ojej! Już pisałam xD

fanpolskichseriali

Natalia i to bardzo

ocenił(a) serial na 8
fanpolskichseriali

Kożuchowska to jedna wielka żenada. Kiedy ją widzę na ekranie mam ochotę stanąć przed nią i powiedzieć jej w twarz żeby nigdy nie śmiała się nazwać aktorką.

ocenił(a) serial na 3
softy_girl

zgadzam sie dobra aktorka potrafi zagrac matke chociaz nie ma dzieci w życiu a tu w każdej scenie sztuczność

ocenił(a) serial na 1
softy_girl

Kożuchowska gra tak jakby nie odróżniała roli matki dbającej o dom od korpo-zołzy wyżywającej się na podwładnych na to, że raport nie był ASAP. Wiecznie pobudzona i drze ryja jakby ją opętało. Chociaż... jakby mnie los pokarał takimi rozkapryszonymi smarkami to chyba też byłbym wiecznie wkurzony.

ocenił(a) serial na 10
autobus2482

TOMEK!

fanpolskichseriali

Najbardziej wkurza mnie Marysia i Kacper.

Tomek najlepszy.

ocenił(a) serial na 7
fanpolskichseriali

Tomek - łazi bez sensu, w sumie tylko do lodówki.
Koleżanka Natalii - ogólnie nie lubię Kuleszy, teraz jeszcze bardziej.
Kacper - 8-latek i taka wada wymowy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones