PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016620}

Rodzina w ogniu

Mitarai-ke, Enjō Suru
6,4 601
ocen
6,4 10 1 601
Rodzina w ogniu
powrót do forum serialu Rodzina w ogniu

Papierowy świat

ocenił(a) serial na 3

Chyba nawet Japończycy nie mogą być tacy dziwaczni. Właściciel szpitala wygląda i zachowuje się jak marnie ożywiona kukiełka, bliscy sobie kiedyś ludzie nie potrafią się rozpoznać po 13 latach, żeby obejrzeć blog trzeba znaleźć stary laptop, mimo że wystarczyłoby poszukać po nicku. Cierpiąca na amnezję od roku leży w łóżku w szpitalu, chociaż to nie na nogi jest chora.
Oglądam, żeby się zdumiewać, jak można nakręcić taki nonsens.

Lamika

Z tym blogiem to akurat było powiedziane, że miała zablokowany do odczytu tylko dla znajomych. Wiec nie dało się inaczej go przeczytać

ocenił(a) serial na 4
Lamika

Jak oglądałam to zastanawiałam się czy ludzie w Japonii się zachowują w podobny sposób, przesadna mimika jakieś piski. Czy to konwencja serialu czy może styl azjatyckich produkcji bo nie oglądam ich zbyt wiele? Dla mnie aktorstwo wygląda jak parodia, z każdym odcinkiem cringe był coraz potężniejszy. A głupotki dobrze wypunktowane np z matką w szpitalu. Im dłużej serial trwał tym bardziej nienawidziłam każdej z postaci i odliczalam minuty do końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones