PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742393}

Rodzina Warrenów

The Family
7,4 2 408
ocen
7,4 10 1 2408
Rodzina Warrenów
powrót do forum serialu Rodzina Warrenów

Tak jak wyżej. Dopiero 6 odcinków, ale już czuję, że jeden z moich ulubionych seriali. Mega wciągający i jeszcze Adam mega słodki :)

niewiem97

Nie mogę znaleźć szóstego odcinka :( możesz podpowiedzieć gdzie szukać?

ocenił(a) serial na 9
skate130

alltube

niewiem97

To nie Adam.

niewiem97

Obejrzałam 9 odcinek i chociaż gdzieś do 5-6 strasznie mnie wkurzał to teraz jest prawie nr 1 wśród seriali z obecnego sezonu. Chciałabym żeby zakończyli sprawę na tym sezonie, żeby się nie ciągnęło to w nieskończoność, bo w formie jednej, zamkniętej sprawy będzie świetny.

niewiem97

no chyba ze dla ciebie..ja ozrobilem po zwiastunie i 1 odcinku seriali bay bay idobrze bo wiedzialem ze go sasuja nuda..

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

Niby nuda a wciąż tu zaglądasz i w każdym wątku piszesz to samo. Jak to serial Ci się nie podoba i jaki to z Ciebie jasnowidz, który przewidział, że go anulują.

konkret_filmweb

no jasnowidz fak ,bo co poczatku nie zobacze mowie anulacja i cyk przepowiednia sie spelnia..no ale co z tego nie wiem o co ci kaman.
po prostu duzo w tym siedze i ogladam duzo seriali to to sie wie czy sie uda czy nie..i tyle.

ocenił(a) serial na 4
Mar_28

Jaśnie „znawca seriali” zapewne gustuje w „gimbiastych” produkcjach typu Banshee co to zabili go i uciekł, skoro ten jest dla niego nudny.
A to serial nie dla gimmby tylko dla widza o nieco wyższych wymaganiach, i bynajmniej nie jest nudny.

mariuszkow

TAK SIE SKLADA ZE NIE OGLADAM TEGO SERIALU BANSHEE A JAK TAKI CIEKAWSKI TO PODAM JAKIE OGLADAM(CHICAGO FIRE,CHICAGO PD,PERSON OF INTEREST,ASH VS EVIL DEAD,SHAMELESS,THE BLACKLIST,GRIMM,NCIS:L,A,LUCYFER,12 MONKEYS,WENTWORTH),TO SA DOBRE SERIALE bo te to lipa nie serial.ale kazdy lubi bugi bugi.

ocenił(a) serial na 4
Mar_28

Po 8 odcinku zmieniłem zdanie. Serial zmierza w stronę poziomu gimby.
Niestety.

mariuszkow

a mowilem strata czasu .a ty nie ble ble wyczulem po trailerze ze to nie moze sie udac

ocenił(a) serial na 5
Mar_28

Lucyfer to serial dla Gimby, podobnie Grimm, Person of Interest itp... ale ok, też je oglądam :D

The Family to z kolei prawdziwe mistrzostwo bezsensu i nonsensu. Kobieta dowiaduje się, że to nie jej syn i nic z tym nie robi. Buhahahah....

ocenił(a) serial na 5
niewiem97

Serial ogólnie z pomysłem, ale aktorstwo leży wybitnie. Nikt nie jest szczery, każdy jest jakiś sztuczny, a najgorzej jest z Joan Allen - o ile bardzo lubię jej filmowe role, tutaj nie pokazała nic. Nie dość, że pół twarzy na botoxie, to na dodatek nie wyczuła roli... mimo, że często grywała silne kobiety. A szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones