PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742393}

Rodzina Warrenów

The Family
7,4 2 408
ocen
7,4 10 1 2408
Rodzina Warrenów
powrót do forum serialu Rodzina Warrenów

Jak wam podobało się zakończenie sezonu? Zgadliście powrót Adama, czy niekoniecznie? Jesteście zawiedzeni brakiem 2 sezonu?

Powiem szczerze, że produkcja jak dla mnie trzymała poziom i fajnie by było, jakby dostali jednak ten 2 sezon. Chociaż tego, że Adam nie umarł się spodziewałam, bo po niektórych serialach człowiek się uczy, że jak nie widać zakopanych/spalonych zwłok to raczej postać wróci (czasami wraca nawet po byciu Definitywnie Martwą). Mimo wszystko mógł być całkiem niezły kolejny sezon, ale nie będzie.

ocenił(a) serial na 6
Mintova

Strasznie szkoda, że nie będzie drugiego sezonu, bo serial trzyma w napięciu, a ostatni odcinek dostarczył tematy do kontynuacji, ale jak zwykle, wolą kontynuować 4523426 sezon serialów bez większego sensu.

ocenił(a) serial na 8
awfdg

Dokładnie...

użytkownik usunięty
awfdg

DOKŁADNIE

Mintova

Skąd wiadomo, że nie będzie ? Szkoda :(

ocenił(a) serial na 7
Ashganka

Ze strony stacji, która nie podpisała z twórcami kontraktu na 2 sezon

Mintova

:( szkoda kompletnie nieporozumienie :(

ocenił(a) serial na 8
Mintova

A ja byłam pewna przez cały czas, że Adam nie żyje! Zwłaszcza po tej scenie, jak matka poszła do tego ,,bunkra'' i miała przywidzenia, że rozmawia i żegna się z Adamem (spłakałam się jak nie wiem co). Ale bardzo żałuję, że nie będzie 2 sezonu, bo to był naprawdę fajny serial.

Mintova

Ja czytałam wcześniej,że ma nie być drugiego sezonu,ale włączyłam pierwszy odcinek tak z ciekawości no i co popłynełam. Kurde serio nie będzie kontynuacji ??. Tyle znaków zapytania,szczególnie teraz jak Adam powrócił :(. Serial świetny.

ocenił(a) serial na 7
sylwianataliadominika

Zdarza się, stacje nie zawsze podpisują umowy na kolejny sezon. Warto zobaczyć co spotkało Constantine chociaż.

Mintova

Ale tak właściwie no to gdzie był ten Adam ?? W mieszkaniu Jane i gościa z bliznami ? :)a na końcówce jak pani gubernator wygłasza swoją mowę, Willi coś się przedstawia,koło tego bunkru w lesie leży jakieś ciało chyba i kto to był ? Najbardziej to żal mi,że nie zobaczę miny Warrenów jak prawdziwy Adam staje u progu drzwi. A może jeszcze zmienią zdanie i np. w przyszłym roku będzie nadzieja :)

ocenił(a) serial na 10
sylwianataliadominika

To ciało to ta dziennikarka która sypiała z Willom i jej bratem. I na bank Willa ją zabiła... Irytuje mnie brak drugiego sezonu... Bo mogli pociągnąc jeszcze jeden bo serial naprawde świetny.

Konstancja2403

aaa,bo ja na telefonie oglądałam i nie wpatrzyłam się dobrze :) no serial naprawdę pierwsza klasa,super wątek z odcinka na odcinek ciekawszy,ajajaj no szkoda naprawdę szkoda.

ocenił(a) serial na 4
Konstancja2403

Serial był świetny do połowy tak 6 – 7 odcinek. To się mogło zdarzyć.
Potem poleciały takie głupoty że aż zęby bolą.
Czy amerykańcy nie potrafią stworzyć serialu / filmy bez robienia z widza kompletnego kretyna?
Zakończenie to porażka, nagromadzenie głupoty powala i rozkłada na łopatki.

ocenił(a) serial na 6
mariuszkow

To fakt, Amerykanie nie potrafia robic przerażajacych seriali, bo to co przeraża na prawdę to historia, która może się wydarzyć,a seriale U.S są totalnie z czapy. Bajka poganiana bajką. Fajnei sie to ogląda, ale...
Polecam Happy Valley jeśli chcesz serialu autentycznego, oczywiście brytyjski (inne brytyjskie też polecam, szczególnie "Na granicy Cienia"

ocenił(a) serial na 6
Konstancja2403

Dlaczego uważasz, że ona? Mi się wydaje, że to Ben.... Bo jak w nocy go znalazły. jak łapał stopa powiedział "zrobiłem coś". I wątek urwany. A potem migawki.

ocenił(a) serial na 9
Vanillia

A mi się wydaje, że Ben mówił wtedy o tym, że powiedział prawdę bratu i dlatego ona tak szybko do niego wtedy poszła. Ale nigdy nie wiadomo ;P

ocenił(a) serial na 6
Nickjonas

Z serialami jest tak, że dopóki scenarzyści nie napiszą kto, to może być każdy ;p W 2 sezonie mogłoby się okazać, że to każdy i dopisali by do tego historię. Naprawdę szkoda, że to już 3ci mega wciągający serial, który mi urywają. Jest tajemnica, jest klimat, są zagadki..... i liść w twarz dla widza :(

ocenił(a) serial na 9
Vanillia

Nom, zgadzam się. Przy 10 odcinku stwierdziłam,że może będzie tylko jeden sezon. Ale po zakończeniu ostatniego odcinka byłam wręcz przekonana, że drugi sezon jednak będzie....Tym bardziej, że nie spodziewałam się, że Adam żyje. Teraz to dopiero scenarzyści by mieli pole do popisu na drugi sezon! A tu koniec :(

Nickjonas

Na pewno miał na myśli to, że wygadał się bratu, przecież nie znał dziennikarki.

sylwianataliadominika

Adam siedział chyba w tej szopie na podwórzu. Niby był martwy, ale jak widać nie do końca ;-) Poza tym porywacz musiał rozdzielić chlopców, żeby znowu czegoś wspólnie nie zaplanowali.

Mintova

http://abc.go.com/shows/the-family/news/recaps/recap-the-family-episode-112-seas on-finale


Może chociaż pod finałowym odcinkiem zostawić komentarz ? dużo osób tam już się sprzeciwia,ale to pewnie i tak nic z tego, trzeba było by pisać do tej telewizji abc.

Mintova

Mój mąż stwierdził,że Adam,po tym uderzeniu nie widzi. A ja się zastanawiam czy to wzrok czy po prostu potrzeba dotykania wszystkiego po uwolnieniu.
Macie jakieś spostrzeżenia?Za dużo znaków zapytania,za mało wyjaśnień.

ocenił(a) serial na 9
m_hydzik

Ciekawa teoria. Aż obejrzę ten fragment jeszcze raz, żeby to zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 6
Mintova

Ja nie przewidziałam, że Adam żyje. Serial mnie wciągnął ale był mocno odrealniony i z odcinka na odcinek miałam wrażenie jakby scenariusz był dopisywany, by wszystko ładnie się układało, a to, że niektóre wątki, sytuacje bez ładu i składu to nieważne...

Mintova

Nie dziwi mnie brak 2 sezonu, bo byłby kompletną porażką. Adam w każdej chwili może wróci i powiedzieć "to ja, wasz syn", nikt go nie trzyma i trzeba by zbudować wokół tego kolejne intrygi (np. to dziecko jest jego i chce je chronić, siostra chce ukryć prawdę za wszelką cene itd). To by oznaczało, że bzdura goni bzdure a poziom leci na łeb. Cały serial można było zamknąć w 1 więcej odcinku ale widać, że twórcy liczyli że zrobią z tego telenowele, a stacja pokazała im srodkowy palec. My mamy historie niepełną, brakło zakończenia.

ocenił(a) serial na 7
Mintova

Ja do 5 odcinka myślałem, że jest to serial podobny do Dark, podróże w czasie etc. a tu po 6 odcinku chyba czy 7 taka nie miły niespodzianka dla mnie, że jednak nie podróże.. a dużo o tym świadczyło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones